Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

PiS chce zajrzeć Polakom pod kołdrę? Projekt budzi kontrowersje. "Nowe stołki"

Jednym głosem w Sejmie przegłosowano projekt ustawy o Polskim Instytucie Rodziny i Demografii, na który rząd PiS przeznaczy 30 mln zł. Ma on służyć sprawdzeniu, dlaczego Polacy nie chcą mieć dzieci. - Tutaj widać było błędy po stronie opozycji. Była szansa na odrzucenie tego tworu, kolejnego tworu, który chyba jest tylko przygotowany po to, by wydać te 30 milionów złotych, by powstały nowe stołki dla osób, które będą mówiły, że coś robią - powiedział w "Money. To się liczy" Oskar Sobolewski, ekspert Instytutu Emerytalnego. - Przypomnę, obecnie trwają konsultacje Strategii Demograficznej 2040, pod koniec roku mieliśmy poznać szczegóły, w przyszłym roku miała wejść w życie, natomiast nic nie ma. A faktycznych działań, które mogą pomóc poprawić demografię w Polsce, nie widać - dodał.

wideo
221
Podziel się:
KOMENTARZE
(221)
Jar
2 lata temu
Znam takiego ktory ma 6 dzieci i teraz siedzi w więzieniu, bo nie stac Go na alimenty. To przepraszam bardzo, jak ma byc wiecej dzieci skoro kazdego ojca moze to spotkac??? Nie wyplaci sie nigdy, bo w więzieniu nie ma pracy a dlug rośnie.
odpowiadam
2 lata temu
Bo jest obowiązek zus
Dariusz
2 lata temu
Dajecie preparat depopulacyjny ludziom co robicie
Pit
2 lata temu
przestańcie z tą demografią, wszystkiego brakuje zasoby na świecie się kończą a Wy na siłę chcecie, żeby było nas jak najwięcej - opamiętajcie się i nauczcie się rządzić z tych podatków, które ludzie płacą a nie wciąż mało i mało i oby więcej podatników było
ola
2 lata temu
Kolejne ciepłe posadki.
...
Następna strona