Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

PO odpowiada Kaczyńskiemu. "Wielkanocna drożyzna dzięki PiS"

637
Podziel się:

- Chcemy europejskich płac, nie europejskich cen - mówią politycy PiS i krytykują pomysł wejścia do strefy euro. - PiS zafundował Polakom europejskie ceny na święta - odpowiada PO i publikuje grafikę z rosnącymi cenami żywności.

Grafika opublikowana na Twitterze Platformy Obywatelskiej.
Grafika opublikowana na Twitterze Platformy Obywatelskiej. (Twitter)
bEIIRJgB

- PiS zapewnił Polakom europejskie ceny na święta! - pisze na Twitterze Platforma Obywatelska i publikuje grafikę z cenami żywności.

Wynika z niej, że w ciągu ostatniego roku średnia cena chleba wzrosła o 60 gr, cebuli o ponad 2 zł, a białej kiełbasy o 3 zł.

bEIIRJgD

- Świąteczne zakupy droższe niż w zeszłym roku - czytamy na Twitterze PO. - Ceny podstawowych produktów znowu poszybowały w górę. Skoro zdaniem PiS jest tak dobrze, to dlaczego jest tak drogo?

Nie tylko brexit. Oto, co czeka Europę w 2019 r. Obejrzyj wideo:

Grafika z cenami to odpowiedź na deklarację PiS, które jest przeciwne wejściu Polski do strefy euro, co jak mówią politycy PiS, wiązałoby się ze wzrostem cen.

bEIIRJgJ

- W interesie niektórych grup przejście Polski na euro będzie korzystne. Ale czy będzie korzystne dla Polski? - pytał prezes PiS na sobotniej konwencji. Dodał, że waluta służy "Niemcom, może Holadnii czy Austrii". Ale zaznaczył, że niektóre państwa "tracą, czy nawet popadają w ruinę - jak Grecja". Dodał, że "na przyjęciu straciły nawet bardzo bogate kraje, jak Finlandia czy Francja".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEIIRJhe
gospodarka
wiadomości
euro
KOMENTARZE
(637)
Tak
3 lata temu
Zawsze kupuję oleum w Niemczech litr rzepaku 99ct a slonecznik1,09 euro
DOS
3 lata temu
Zalanie rynku pieniędzmi z 500+ czy innych plusów musi spowodować inflację. Bez tej tabelki wiem że sześć osiem lat temu wydawałem sporo mniej na jedzenie. Dziś nawet z 500+ jest po prostu gorzej. Najsmutniejsze jest to, że ciągle słyszę kłamstwa jak jest wspaniale.
...
3 lata temu
BO TAKI BYŁ I JEST PLAN, INFLACJA MA ZEŻREĆ 500+.
bEIIRJhf
POLAK :
3 lata temu
AKTUALNIE 500+=250 ZŁ, ZA ROK BĘDZIE TO JAKIEŚ 15 ZŁ.
POLAK :
3 lata temu
TO JEST EFEKT 500+.
...
Następna strona