Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rząd pracuje nad podatkiem cukrowym, pojawiają się też pomysły dot. zakazu kupowania napojów energetycznych przez młodych. - Nie tylko młodzi je piją. Tak zwana małpka i napój energetyczny to prawdziwa zmora. Jednak te napoje nie są substancją, która truje bezpośrednio. Zakaz byłby sporym wyłomem w systemie prawnym, za daleko wkroczylibyśmy w wolność obywateli - powiedział w programie "Money. To się liczy" minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Pojawiłyby się pytania co ze słodyczami, chipsami. Polacy nie lubią takich nakazów, zakazów. Myślę, że ten podatek będzie stopniowo zmieniał nasze nawyki - dodał.

KOMENTARZE
(5)
Nicker
4 lata temu
Kiedy podatek od podatku?
JF
4 lata temu
Nawyków nie zmienia podatek. Dostępność alkoholu na stacjach CPN to nie razi i nie psuje. Coż kasy brak sfora wściekła chce atakować. A co jest zdrowe może by powiedział bo na pewno nie służba zdrowia której nawet nie diagnozuje.
ZŁODZIEJE, gł...
4 lata temu
Mięso też niezdrowe a pisowi zależy na naszym zdrowiu.....Podatek !!!!!!!!!!!!, tłuszcz zdrowy??? nieee podatek !!!! kartofle zdrowe??? oj za mało kosztują. Ogólnie zeby ludzie mniej jedli trzeba je OPODATKOWAĆ
Miti
4 lata temu
Pazerność PIS rośnie z każdym dniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nick
4 lata temu
HAHA ciekawe kiedy się wycofają z tego pomysłu.