Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Podwyżki cen w Karpaczu. "Na więcej branża nie mogła sobie pozwolić. Nikt by nie przyjechał"

- Pobyty turystów w Karpaczu są krótsze i jest większa rotacja. Ceny poszły w górę ze względu na inflację, to było nieuniknione - powiedział w programie "Newsroom" WP Radosław Jęcek, burmistrz Karpacza. – Podwyżki są jednak niższe niż powinny być, mówimy o poziomie 15-20 proc., a przedsiębiorcy powinni ceny podnieść o 30 proc. Branża hotelarska, gastronomiczna nie może sobie na to pozwolić. Gości byłoby wówczas zdecydowanie mniej. Wzrost cen jest widoczny, ale w porównaniu do lat poprzednich z pewnością nie jest to coś, co doprowadziłoby do rezygnacji z przyjazdu – uważa.
72
Podziel się:
KOMENTARZE
(72)
Gość
rok temu
A naorskie miejscowości drugi syf i drożyzna tyle w temacie
Belmondo
rok temu
Karpacz to syf, a Sosnówka górna jeszcze gorszy syf. Te poniemieckie zabudowania doprowadzili Polaki do ruiny. Nigdy tam nie jechać.
Emerald
rok temu
Kilka lat temu byly Wlochy - intruktorzy dla dzieci - bajka. W zeszlym byl Karpacz - cena lekcji podobna - instruktorzy fatalni - dziecko zamiast z usmiechem po lekcji to wychodzi z placzem. Wiec w tym roku w domu a w przyszlym znowu Wlochy. Za Polske dziekuje.
obywatel
rok temu
Polska jest tylko dla zamoznych, reszte obywateli tylko na zagranice stac
Willa Kamil
rok temu
Jesteśmy w centrum Karpacza. Tanio noclegi mamy i jeszcze wolne terminy 🙂 Takich tańszych pensjonatów jest mnóstwo w Karpaczu i niekoniecznie trzeba płacić milony. Jeśli ktoś chce, to jest jego decyzja za ile i jakiego standardu wymaga i podobnie restauracjami.
...
Następna strona