Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|

Polacy stawiają domy, mają problem z ekipami. Nie ma komu budować?

Rozgrzebane budowy i brak ekip budowlanych to zmora wielu Polaków. Co na to wpływa? - Obecnie większe problemy mamy z szalejącymi cenami materiałów budowlanych. Niektóre z materiałów podrożały o 30 proc. i więcej od początku tego roku. Z punktu widzenia branży deweloperskiej, czyli firm, które działają z dużym wyprzedzeniem i z największymi wykonawcami, nie mamy aż takiego problemu z pracownikami - powiedział w programie "Money. To się liczy" Konrad Płochocki, dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich. - To również jest podyktowane tym, że obecnie nie są realizowane duże programy drogowe. Ci pracownicy często w pewnym okresie przepływają między tymi branżami. Obawiamy się, że kiedy ruszą programy drogowe, również u nas zacznie być problem z pracownikami, oraz z tym, za jaką cenę możemy ich zdobyć - dodał.

124
Podziel się:
KOMENTARZE
(124)
mgr z Krakowa
3 lata temu
Dlaczego tak wielu Polaków nie rozumie że są lekarze, budowlańcy, kierowcy tylko że za granicą i żeby ich ściągnąć potrzeba pozbyć się zdrajców z rządu i radykalnie podnieść wypłaty, obniżyć podatki i dać zasiłki i dokładnie to robi rząd PIS, chwała im za to. Tylko dlaczego tak wielu wyborców tego nie rozumie.
NowyLad=Miska...
3 lata temu
BARDZO PROSTE JEST 20% INFLACJA DOKLADNIE TYLE ILE GLAPA SOBIE DAL PODWYZKI. DO KONCA ROKU INFLACJA MOZE DOJSC DO 40% ROK DO ROKU.
asd
3 lata temu
heh ostatnie tchnienie polskiego budownictwa :)
Anty
3 lata temu
Uwaga I bedzie drozej:)
Asfgj
3 lata temu
Kontenery mają płaski dach.
...
Następna strona