Trwa ładowanie...
bEiOXcJN

Notowania

Przejdź na

Polacy stawiają domy, mają problem z ekipami. Nie ma komu budować?

Rozgrzebane budowy i brak ekip budowlanych to zmora wielu Polaków. Co na to wpływa? - Obecnie większe problemy mamy z szalejącymi cenami materiałów budowlanych. Niektóre z materiałów podrożały o 30 proc. i więcej od początku tego roku. Z punktu widzenia branży deweloperskiej, czyli firm, które działają z dużym wyprzedzeniem i z największymi wykonawcami, nie mamy aż takiego problemu z pracownikami - powiedział w programie "Money. To się liczy" Konrad Płochocki, dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich. - To również jest podyktowane tym, że obecnie nie są realizowane duże programy drogowe. Ci pracownicy często w pewnym okresie przepływają między tymi branżami. Obawiamy się, że kiedy ruszą programy drogowe, również u nas zacznie być problem z pracownikami, oraz z tym, za jaką cenę możemy ich zdobyć - dodał.

123 reakcje
0
0
123
Podziel się
Komentarze (123)
zobacz więcej komentarzy (123)
bEiOXcJZ
KOMENTARZE
(123)
NowyLad=Miska...
4 tyg. temu
BARDZO PROSTE JEST 20% INFLACJA DOKLADNIE TYLE ILE GLAPA SOBIE DAL PODWYZKI. DO KONCA ROKU INFLACJA MOZE DOJSC DO 40% ROK DO ROKU.
asd
4 tyg. temu
heh ostatnie tchnienie polskiego budownictwa :)
Anty
4 tyg. temu
Uwaga I bedzie drozej:)
bEiOXcKr
Asfgj
4 tyg. temu
Kontenery mają płaski dach.
hurtownia ele...
4 tyg. temu
Prezewody elektryczne podstawowe i najbardziej kupowane wzrosły cenowo prawie sto procent od zeszłego roku.Inne artykuły budowlane też. Rozbój w bialy dzien.
...
Następna strona