Notowania

jacek kurski
15.03.2009 07:44

Kurski: Niech premier zabierze głos ws. Misiaka i Pawlaka

Poseł PiS domaga się wyjaśnień od szefa rządu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Adam Warżawa)

*Prawo i Sprawiedliwość żąda wyjaśnień od premiera w sprawie senatora POTomasza Misiaka. *

Firma, której senator jest współwłaścicielem, wygrała konkurs na szkolenia dla zwalnianych stoczniowców. Takie szkolenia zapewnia byłym pracownikom stoczni specjalna ustawa stoczniowa, w której prace zaangażowany był Misiak.

Zdaniem Jacka Kurskiego premier powinien zabrać głos, zarówno w sprawie senatora Misiaka jak i wicepremieraWaldemara Pawlaka.

Mikrofon Money.pl
*Kłopotek: Członkowie PSL i sympatycy mają prawo awansować * Rozmowa z posłem PSL, Eugeniuszem Kłopotkiem Czytaj w Money.pl

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Pitera o sprawie Pawlaka: Nie ma tu nepotyzmu ]( http://news.money.pl/artykul/pitera;o;sprawie;pawlaka;nie;ma;tu;nepotyzmu,238,0,434414.html )

Jacek Kurskidodał, że już wcześniej otrzymywał sygnały o nieprawidłowościach dotyczących konkursu na usługi szkoleniowo-doradcze dla stoczniowców.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Stoczniowa specustawa nie podoba się Unii ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/stoczniowa;specustawa;nie;podoba;sie;unii,121,0,431993.html )
* [ Oferty pracy dla stoczniowców: psi styliści i bukieciarze ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/oferty;pracy;dla;stoczniowcow;psi;stylisci;i;bukieciarze,107,0,421483.html )

Senator PO Tomasz Misiak pracował w Senacie nad stoczniową specjalną ustawą. Później zaś firma, której jest współwłaścicielem otrzymała zlecenie na realizację tego, co zapisano w ustawie. Senator zaprzecza jakoby miał jakikolwiek wpływ na to jaka spółka wygra konkurs na szkolenia dla stoczniowców.

Tagi: jacek kurski, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz