Notowania

grzegorz napieralski
14.11.2008 08:51

Napieralski: Rząd nie załatwił niczego

Szef SLD krytycznie podsumowuje rok rządów Donalda Tuska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Szef SLD uważa, że rok rządówDonalda Tuskapokazał, iż PO nie ma projektów ustaw reformujących państwo, o których mówiła będąc opozycją do rządów PiS. *

Grzegorz Napieralskizarzucił obecnemu gabinetowi, że nie przeprowadził żadnych ważnych reform - ani finansów publicznych, ani służby zdrowia, ani edukacji.

Gość _ Sygnałów Dnia _ w Programie Pierwszym Polskiego Radia dodał, że nic nie wychodzi z zapowiadanych przez PO zmian, gdy ta tworzyła _ gabinet cieni _ podczas rządów PiS.
* POSŁUCHAJ SZEFA SLD:*

Szef SLD pozytywnie ocenia tylko dwie rzeczy z dotychczasowych osiągnięć rządu - wyprowadzenie polskich wojsk z Iraku i program budowy boisk.

POSŁUCHAJ SZEFA SLD:

Ponadto, Grzegorz Napieralski - komentując sytuację w Polskim Radiu - powiedział, że nie chce aby media publiczne zniknęły. A taka jest - według niego - intencja Platformy Obywatelskiej. Szef SLD podkreślił, że we wszystkich krajach rozwiniętych media państwowe mają silną pozycję i realizują swoją misję.

ZOBACZ TAKŻE OPINIE PUBLICYSTÓW O PREMIERZE TUSKU i ROKU JEGO RZĄDÓW:

* [ Płaskoń: Słupki rosną ze strachu ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/plaskon;slupki;rosna;ze;strachu,174,0,385198.html )
* [ Dzik: Strategia na Kononowicza, czyli co się dzieje, gdy się nic nie dzieje ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/dzik;strategia;na;kononowicza;czyli;co;sie;dzieje;gdy;sie;nic;nie;dzieje;,46,0,384558.html )
* [ Gałązka: Rok cudów ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/galazka;rok;cudow,213,0,384469.html )
* [ Winiecki: Platforma nie porządzi ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/winiecki;platforma;nie;porzadzi,127,0,382591.html )
* [ Jakimczyk: Rząd Tuska zapłaci wysoki rachunek za pasywność ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/jakimczyk;rzad;tuska;zaplaci;wysoki;rachunek;za;pasywnosc,15,0,383503.html )
* [ Rychard: Związkowcy nie zepsują Tuskowi sondaży ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/rychard;zwiazkowcy;nie;zepsuja;tuskowi;sondazy,159,0,383647.html )
* [ Bonek: Nie dam pieniędzy na Kaczyńskiego ani na Tuska ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/bonek;nie;dam;pieniedzy;na;kaczynskiego;ani;na;tuska,11,0,382987.html )
Tagi: grzegorz napieralski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz