Notowania

pis
16.10.2008 08:07

PiS wyrzuci Dorna. Za słowa o eunuchach

Ludwik Dorn odchodzi, Przemysław Gosiewski zostaje na stanowisku szefa klubu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

>Ludwik Dornodchodzi z PiS,Przemysław Gosiewskizostaje na stanowisku szefa klubu - takie ustalenia według _ Gazety Wyborczej _ zapadły na wyjazdowym posiedzeniu klubu Prawa i Sprawiedliwości. Dziennik pisze zarazem, że według oficjalnej wersji partii nie podjęto na nim żadnych decyzji personalnych.

Wiceprezes PiSAdam Lipińskimówi _ Gazecie Wyborczej _, że najwyższy czas rozwiązać problem Dorna. _ On najwyraźniej chce odejść, rzucając w stronę PiS obelgi, których nie chcę powtarzać _ - podkreśla Lipiński.

W jednym z wywiadów - jak przypomina _ GW _ - Ludwik Dorn powiedział, że _ zarząd PiS przypomina sułtana otoczonego przez dwór eunuchów _.

Gazeta dodaje, że usunięcie Dorna przez zarząd partii zapowiedział na trwającym pięć godzin z wtorku na środę utajnionym posiedzeniu w Rembertowie prezesJarosław Kaczyński. Mogłoby do tego dojść już w najbliższym tygodniu.

Na posiedzeniu - według dziennika - zabrakło dyskusji w sprawie szefa klubu Przemysława Gosiewskiego, o którego odwołaniu mówiła część posłów. Jarosław Kaczyński nazwał spekulacje o jego odejściu z funkcji szefa klubu _ wyssanymi z palca bzdurami _.

* **ZOBACZ TAKŻE:** 
* [ Klub PiS bez zmian. Gosiewski nie rezygnuje ]( http://news.money.pl/artykul/klub;pis;bez;zmian;gosiewski;nie;rezygnuje,118,0,376438.html )
* [ Polacy wolą Dorna na czele PiS ]( http://news.money.pl/artykul/polacy;wola;dorna;na;czele;pis,194,0,376258.html )
* [ Gosiewski: Dorn nie weźmie udziału w kongresie partii ]( http://news.money.pl/artykul/gosiewski;dorn;nie;wezmie;udzialu;w;kongresie;partii,41,0,375849.html )
Tagi: pis, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz