Notowania

sondaż
27.06.2009 08:30

Ziobro, Buzek, Kwaśniewski. Nadejdzie ich czas?

Były minister może - według Polaków - zastąpić szefa PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Zbigniew Ziobro,Jerzy Buzeki Aleksander kwasniewski. To według Polaków potencjalni następcy obecnych liderów partyjnych.

Przekonanie o tym, że następcąJarosława Kaczyńskiegomoże zostać Zbigniew Ziobro jest dosyć powszechne. Dlatego wskazanie respondentów właśnie na tego polityka jako nowego szefa PiS-u nie dziwi.

według _ Dziennika _ niespodzianką jest natomiast wybór Jerzego Buzka jako potencjalnego następcyDonalda Tuskana stanowisku szefa PO. Były premier został członkiem Platformy zaledwie kilka dni temu - jak tłumaczył - po to, żeby zwiększyć swoje szanse w walce o fotel przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Za plecami Buzka znaleźli się marszałek SejmuBronisław Komorowski, wicepremierGrzegorz SchetynaorazJanusz Palikot.

Na lewicy niezmiennie dużym poparciem cieszy sięAleksander Kwaśniewski. To on zdaniem badanych powinien zostać następcąGrzegorza Napieralskiego. Z kolei w PSL-u naturalnym następcąWaldemara Pawlakajest - według badanych -Jarosław Kalinowski.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Napieralski: Tusk zachowuje się jak Lepper ]( http://news.money.pl/artykul/napieralski;tusk;zachowuje;sie;jak;lepper,118,0,483702.html )
Tagi: sondaż, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz