Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Polska Fair Play. Robert Gwiazdowski wystartował z nowym ugrupowaniem

68
Podziel się:

"Polska musi być bogata. Żeby była bogata, musi mieć bogatych obywateli" - Robert Gwiazdowski stanął na czele utworzonego przez siebie ugrupowania Polska Fair Play. Ma pomysł na Polskę.

Robert Gwiazdowski z pomysłem na Polskę. Konwencja rozpoczynająca działalność nowej partii
Robert Gwiazdowski z pomysłem na Polskę. Konwencja rozpoczynająca działalność nowej partii (WP.PL, Polska Fair Play / zdjęcia organizatora)
bELoyVNN

- Żeby obywatele mogli się bogacić, państwo nie może im przeszkadzać, ja nie będę przeszkadzać - powiedział Robert Gwiazdowski inaugurując działanie swojej partii.

- Socjaliści mają ze mną problem, bo ja wiem na czym polega ciężka praca. Mam prawo wam powiedzieć – mogłem ja, możecie i wy! – mówił Gwiazdowski. Jak dodał, wystarczy chcieć. - No i wystarczy, by państwo wam tyle nie zabierało – podkreślił.

bELoyVNP

- Polska może być Fair Play - podkreśla Gwiazdowski, do którego dołączyli bezpartyjni samorządowcy z całej Polski, eksperci i działacze organizacji pozarządowych.

Zobacz także: Zobacz też: "Nie chcę być premierem". Gwiazdowski o swojej aktywności

- Dziś patrzymy w przyszłość, na Polskę w której podatki są proste i fair, system emerytalny stabilny, panuje prawdziwa wolność gospodarcza a nasze zasoby są odpowiednio zagospodarowane i profesjonalnie zarządzane. Jałowe spory partyjne, medialne afery i nieskutecznych polityków zostawiamy za sobą - mówi Robert Gwiazdowski.

bELoyVNV

- Prawie 70 proc. narodowego dochodu wytwarzają małe i średnie przedsiębiorstwa. Pieszczotliwie nazywane misiami. Dla nich mamy wiadomość. Jak rano zobaczycie za oknem ludzi w kominiarkach, to nie będziecie musieli się modlić: "spraw Panie, żeby to byli bandyci" - żartował Gwiazdowski.

bELoyVNW

- Nie przyjdziemy po was, że zastosowaliście nie tę stawkę podatku VAT. Bo będzie tylko jedna. Nie przyjdziemy po was, bo w koszty wrzuciliście coś, czego nie powinniście wrzucić. Bo nie będzie kosztów. Będą przyjazne podatki, żebyście nie musieli się nimi przejmować, a zajmowali się tym co robicie. I konkurować za granicą - powiedział do małych przedsiębiorców lider Polska Fair Play.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bELoyVOq
KOMENTARZE
(68)
Jan
3 lata temu
Pan profesor Gwiazdowski jest dobrym kandydatem i przede wszystkim zapowiada reformy. Liczę na to, że otrzyma wystarczająco duże poparcie, aby mógł reformować i odchudzać sferę budżetową.
Nikt
3 lata temu
@Mniej niż zero; jak człowiek, który ma jakąkolwiek wiedzę ekonomiczną (a Gwiazdowski jest dosyć wybitną osobą w tej dziedzinie) mógłby dołączyć do Koalicji z Winnickim, Braunem i Liroyem?
Obserwator
3 lata temu
Liberał i dobrobyt Panie Gwiazdowski jest Pan lepszy niż niejeden antypolski kabaret
bELoyVOr
Nikos
3 lata temu
Gwiazdowski ma mój głos...nie ma innej alternatywy.....Wiosna Po PiSu oby nie
Proste
3 lata temu
Marna inauguracja,skoro głowny ściek nie informuje.Widocznie totalnym to nie w smak.
...
Następna strona