Notowania

Polska Fair Play. Robert Gwiazdowski wystartował z nowym ugrupowaniem

"Polska musi być bogata. Żeby była bogata, musi mieć bogatych obywateli" - Robert Gwiazdowski stanął na czele utworzonego przez siebie ugrupowania Polska Fair Play. Ma pomysł na Polskę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
Robert Gwiazdowski z pomysłem na Polskę. Konwencja rozpoczynająca działalność nowej partii (Fot: Polska Fair Play / zdjęcia organizatora)

- Żeby obywatele mogli się bogacić, państwo nie może im przeszkadzać, ja nie będę przeszkadzać - powiedział Robert Gwiazdowski inaugurując działanie swojej partii.

- Socjaliści mają ze mną problem, bo ja wiem na czym polega ciężka praca. Mam prawo wam powiedzieć – mogłem ja, możecie i wy! – mówił Gwiazdowski. Jak dodał, wystarczy chcieć. - No i wystarczy, by państwo wam tyle nie zabierało – podkreślił.

- Polska może być Fair Play - podkreśla Gwiazdowski, do którego dołączyli bezpartyjni samorządowcy z całej Polski, eksperci i działacze organizacji pozarządowych.

Zobacz też: "Nie chcę być premierem". Gwiazdowski o swojej aktywności

- Dziś patrzymy w przyszłość, na Polskę w której podatki są proste i fair, system emerytalny stabilny, panuje prawdziwa wolność gospodarcza a nasze zasoby są odpowiednio zagospodarowane i profesjonalnie zarządzane. Jałowe spory partyjne, medialne afery i nieskutecznych polityków zostawiamy za sobą - mówi Robert Gwiazdowski.

- Prawie 70 proc. narodowego dochodu wytwarzają małe i średnie przedsiębiorstwa. Pieszczotliwie nazywane misiami. Dla nich mamy wiadomość. Jak rano zobaczycie za oknem ludzi w kominiarkach, to nie będziecie musieli się modlić: "spraw Panie, żeby to byli bandyci" - żartował Gwiazdowski.

- Nie przyjdziemy po was, że zastosowaliście nie tę stawkę podatku VAT. Bo będzie tylko jedna. Nie przyjdziemy po was, bo w koszty wrzuciliście coś, czego nie powinniście wrzucić. Bo nie będzie kosztów. Będą przyjazne podatki, żebyście nie musieli się nimi przejmować, a zajmowali się tym co robicie. I konkurować za granicą - powiedział do małych przedsiębiorców lider Polska Fair Play.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: nowa partia, Polska Fair Play, robert gwiazdowski, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-03-2019

Mniej niz zeroSkoro pa gwiazdowski taki patriota i znawca to dlaczego nie dołączył do propolskiej koalicji na czele z Winnickim, Korwinem, Braunem i Liroyem? … Czytaj całość

02-03-2019

takijedenGwiazdowski ma mój głos.

02-03-2019

apartament za ponad milion złnajprościej, żeby być bogatym, to do puszek zbierać

Rozwiń komentarze (68)