Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Polska gospodarka w 2021. Kiedy koniec koronakryzysu? Zapytaliśmy ekspertów

Co czeka nas w 2021 roku? Czy w kolejnych miesiącach możemy spodziewać się zakończenia koronakryzysu i początków gospodarczej rekonwalescencji? Zapraszamy na debatę nt. przyszłości polskiej gospodarki w najbliższych miesiącach. W debacie udział wzięli: dr Henryka Bochniarz, ekonomistka i przewodnicząca rady głównej Konfederacji Lewiatan; dr Aleksander Łaszek, główny ekonomista Forum Obywatelskiego Rozwoju oraz Marek Zuber, ekonomista.

27
Podziel się:
KOMENTARZE
(27)
Tom
3 lata temu
A ja panom ekspertom powiem, że kryzys się skończy jak wszystkie firmy splajtują. Nie macie wpływu na to co już dawno zaplanowane i realizowane.
stefan
3 lata temu
pytanie, nie kiedy koniec a kiedy początek - skutki dopiero odczujemy :)
Pop
3 lata temu
A ja wiem po Armagedonie
klops
3 lata temu
Nie rozumiem dlaczego o koniec Corony pytają trzech ekonomistów ? Czyżby oprócz leczenia przez telefon powstała nowa grupa ekspertów w tym temacie. Może to oni będą nas leczyli, a lekarze w tym czasie będą dyżurowali pod telefonem i w ten sposób będą całkowicie bezpieczni. Oprócz gościa mającego firmę informatyczną (Bill Gates), którego tez pytają o koniec pandemii mamy dodatkowo trzech ekonomistów, w tym jedną ekonomistkę działającą w "Lewiatanie". Wreszcie poczułem się bezpiecznie.
Koniec
3 lata temu
korona kryzysu tak.... Ale za to początek prawdziwego kryzysu gospodarczego, który będzie trzymał nas w skrajnym ubóstwie przez wiele lat...
...
Następna strona