Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
18.03.2020 11:47

Polska marka odzieżowa wspiera walkę z koronawirusem. Recman uruchamia masową produkcję maseczek

Szwalnia rodzinnej firmy Recman, która od 1986 roku specjalizuje się w szyciu odzieży męskiej, wesprze walkę z koronawirusem. Firma uruchamia produkcję maseczek, a jednocześnie trwają prace nad kombinezonami ochronnymi. Zamówienia są już w realizacji i w pierwszej kolejności zostaną przekazane dla Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach, gdzie firma ma swoją siedzibę oraz zakład produkcyjny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Recman)

Informacja prasowa Recman

- Sytuacja jest bardzo dynamiczna i trudna dla nas wszystkich. Jako polska firma, posiadająca profesjonalną szwalnię, czujemy się społecznie odpowiedzialni, aby podjąć wszelkie kroki, które przyczynią się do ograniczenia epidemii – mówi Roman Tulwin, Prezes Zarządu i założyciel firmy Recman. - Musimy pamiętać, że nie tylko wspomniane szpitale oraz placówki służby zdrowia potrzebują tego typu produktów. Jesteśmy w pełnej gotowości i zwiększamy produkcję, aby sprostać oczekiwaniom wielu instytucji i firm, które chcą chronić swoich pracowników w tym trudnym czasie. W pierwszym tygodniu będziemy w stanie uszyć kilkadziesiąt tysięcy maseczek wielokrotnego użytku z dwóch warstw bawełny, którą można prać i sterylizować w warunkach domowych, np. za pomocą pary. Jeżeli sytuacja będzie wymagała realizacji dalszych zamówień, to jesteśmy gotowi, aby zwiększyć moce produkcyjne w kolejnych dniach. Pracujemy jednocześnie nad rozpoczęciem produkcji kombinezonów ochronnych. – dodaje Roman Tulwin.

(Recman)

Recman wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy od jutra przy zakupach w sklepie internetowym Recman.pl otrzymają w prezencie bawełnianą maseczkę. – Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze. Zachęcam również inne szwalnie w Polsce do szybkiej reakcji. Musimy się wspierać. Dbajcie o siebie i swoich bliskich – mówi Roman Tulwin.

Recman to rodzinna firma, która specjalizuje się w szyciu odzieży i akcesoriów dla mężczyzn. Sieć liczy blisko 80 salonów firmowych w całej Polsce, a produkty marki są dostępne na stronie www.recman.pl.

Informacja prasowa Recman

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-03-2020

ZorientowanyPo prostu chcą zarobić. Maseczkę sprzedawać będą po dysze ale ludzie kupią bo się boją. Ile wam zapłacili za tą reklamę?

18-03-2020

StefanSprawdzałem.. 149 zł za 10 sztuk. Też mi pomoc..

20-03-2020

TakitamTZMO robi maseczki po 3 złote a ci tutaj po 14,90. Śmierdzi mi to wyzyskiem i tyle.

Rozwiń komentarze (4)