Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polskie firmy dyskryminowane w UE. Ministerstwo: będzie skarga do KE

- Miejscowe firmy wykorzystują kruczki prawne, żeby ograniczać konkurencyjność polskich firm. Np. dowody osobiste wydawane przed 2015 r. są kwestionowane. To zmusza pracowników do wyrabiania paszportów. Często pracownicy są proszeni o natychmiastowe okazanie formularza potwierdzającego opłacenie składek. Trzeba go mieć w każdym momencie. Zgromadziliśmy wiedzę na temat problemów, z jakimi stykają się przedsiębiorcy. Zachęcamy do ich zgłaszania. Chodzi nam o to, żeby ten raport służył w dyskusji z Komisją Europejską. Wykorzystujemy w ten sposób tryb oficjalnej skargi - mówił w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Mazur, wiceminister rozwoju.

0
0
38
Podziel się
Komentarze (38)
zobacz więcej komentarzy (38)
KOMENTARZE
(38)
beret z budow...
3 lata temu
We własnym kraju jesteśmy dyskryminowani,chociażby odnośnie emerytur stażowych - jedni mają a drudzy nie.
Jan
3 lata temu
Co za brednie , dobry Prezydent i Premier no i oczywiście PiS, wyciągacie choć za to Trollowanie 2.000. Niszczycie kraj dla nędznych groszy.
Ojjj
3 lata temu
Ci biedni polacy..ciagle okradani dyskryminowani wykorzystywani itp w UE oj oj oj.
Zosia
3 lata temu
To takie proste ! Sami widzimy tu w kraju jak jest . Oszustwo kwitnie od polskiego Sejmu do proboszcza wszyscy tylko by chcieli nasze " zarobki " . Popatrz sam np. nad polskim morzem na te ceny itd ? A Zakopane itd. Dlatego Polscy pracownicy podobnie w UE dali do poznania jak to w Polsce jest wszystko prawie wymuszone ! UE sie po prost broni przed polskimi oszustami itd.
gosc
3 lata temu
Przestrzegac przepisow UE wtedy nikt nikogo nie bedzie dyskryminowal, po prostu nie kombinowac.
...
Następna strona