Notowania

Internet Plus
18.07.2019 14:46

Ponad 10 lat w branży marketingu – jubileusz agencji Internet Plus z Poznania

Nowoczesny marketing, często określany mianem e-marketingu, opiera się na działaniach związanych ze zwiększaniem widoczności w Internecie. Mowa tu przede wszystkim o rozbudowanych strategiach pozycjonowania (SEO), zabiegach content marketingowych oraz płatnych kampaniach reklamowych (Google i Facebook Ads). Dzięki tym działaniom jesteśmy w stanie nieustannie rozwijać biznesy naszych Klientów.

Podziel się
(materiały partnera)

Stron internetowych stale przybywa. Codziennie pojawiają się nowe, przez co branża digital marketingu stała się niezwykle konkurencyjna i wymagająca. Oczekiwania i opinie Klientów są kluczowe na każdym etapie współpracy. Firmy świadczące usługi poprawiające widoczność w sieci muszą dbać o utrzymanie wyników na wysokim poziomie w długim okresie. Szczególnie dziś stanowi to spore wyzwanie.

Agencja Internet Plus (marka należąca do spółki HTTPS z siedzibą w Poznaniu) zajmuje się elektronicznym marketingiem od ponad dziesięciu lat. Posiada niezbędną wiedzę i potrzebne doświadczenie. Potwierdzają to pozytywne opinie Klientów oraz partnerów firmy. Pod koniec 2017 roku agencja obchodziła okrągłą rocznicę 10-lecia istnienia na polskim rynku. – „...Przeszło dziesięć lat intensywnej pracy dla naszych Klientów to potwierdzenie stabilności, renomy i ugruntowanie opinii o skuteczności podejmowanych przez nas działań...” – zaznacza Bartosz Malinowski, Dyrektor IT - E-commerce.

Liczby i opinie potwierdzające skuteczność działań Agencji Internet Plus

W ciągu 10 lat w agencji Internet Plus udało się zbudować profesjonalny i sprawnie działający zespół ponad setki współpracowników, którzy do tej pory obsłużyli kilkanaście tysięcy Klientów. Liczby i skala przekonują. Aktualnie pod opieką firmy jest kilka tysięcy stron internetowych, dla których realizowane są usługi z zakresu pozycjonowania, reklamy i opieki marketingowej. Rozwój branży marketingu w sieci otwiera stale nowe możliwości – zarówno dla Klientów, jak i samej agencji. Tempo rozwoju jest niezwykłe. To efekt dobrej strategii, przemyślanych działań, ciężkiej pracy oraz zaangażowania każdego ze specjalistów. To także sprawne struktury, wydajne procesy, dobra komunikacja i skupienie na jakości – potwierdzane coroczną certyfikacją ISO.

Internet Plus – jakość oparta na ludziach, czyli sposób na marketing w sieci

Pracując nieustannie w otoczeniu nowoczesnych technologii, trzeba pamiętać, że zarówno na początku, jak i końcu prowadzonych procesów stoi człowiek. Niezależnie od tego, czy mówimy o pozycjonowaniu, kampaniach reklamowych, mediach społecznościowych lub jakimkolwiek innym elemencie szeroko pojętej aktywności digitalowej w sieci – za każdy z nich odpowiadają ludzie. Kluczem do sukcesu jest docenianie pracowników i działanie uwzględniające ich opinię; „...Gdybym miał wymienić nasz największy atut, to wskazałbym zatrudnioną kadrę. Wszyscy każdego dnia udowadniają, że warto dawać z siebie sto procent...” – twierdzi Karol Pasterski, Menedżer ds. Jakości i Rozwoju w agencji interaktywnej Internet Plus.„...Warto również pamiętać, że po drugiej stronie także jest człowiek będący odbiorcą naszych usług. Pracujemy na jego rzecz tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. Klienci naszych Klientów to nasi Klienci...” – dodaje.

Ciągły rozwój w opinii Agencji Internet Plus kluczem do sukcesu

Rozmaite jubileusze bardzo często skłaniają do refleksji. Świętując dziesięć lat istnienia biznesu, warto o dobre podsumowanie tego czasu. Można pokusić się o chwilę namysłu – dlaczego to właśnie poznańskiej marce Internet Plus udało się działać stabilnie na tak niezwykle wymagającym rynku? Co decyduje o sile firmy w tak długim okresie?

Z pewnością wpływa na to aktywne słuchanie Klientów. Otwartość na ich opinie i sugestie. Dobre rozpoznanie potrzeb rynku, profesjonalne i odpowiedzialne podejście do zadań, doświadczenie, a także bezcenna intuicja. Jednak jest jeszcze coś, co wyróżnia Internet Plus na tle konkurencji. Z pozoru zwykła, bo przecież tak bardzo ludzka, ciekawość co przyniesie kolejny etap. Chęć ciągłego rozwoju pozwoliła firmie HTTPS Sp. z o.o. wejść szczebel wyżej - tam, gdzie zaczyna się sukces! Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek.

(materiały partnera)
Źródło:
Artykuł sponsorowany
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące