Notowania

Posiedzenie Rady Programowej Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji. Kluczowi eksperci rynku o przyszłości handlu

9 września 2019 roku w Regent Warsaw Hotel w ramach Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji odbyło się kolejne Posiedzenie Rady Programowej KND. Kluczowi eksperci obradowali nad zagadnieniami nowych technologii, które stanowią integralny element Kongresu. Kongres odbędzie się 18 listopada 2019 roku w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Jego organizatorem jest Fundacja Nowoczesnej Dystrybucji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji skupi w jednym miejscu przedstawicieli sektora handlu, przetwórstwa i dystrybucji oraz branż powiązanych. „Kongres to pierwsze tego typu wydarzenie z udziałem prezesów 16 międzynarodowych sieci handlowych, którzy – jako prelegenci – wspólnie z właścicielami firm FMCG i dostawcami innowacyjnych rozwiązań, wyznaczą strategiczne kierunki działania sektora handlu w Polsce w trzech obszarach: nowe technologie i transformacja cyfrowa, nowy model biznesu, perspektywy współpracy handlu, przetwórstwa i dystrybucji” – mówi Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Przewodnicząca Rady Programowej Ścieżki Głównej Kongresu.

(Materiały prasowe)

Członkowie Rady Programowej wyszczególnili najistotniejsze zagadnienia dotyczące kierunków rozwoju handlu w Polsce w dobie cyfryzacji. Eksperci poruszyli kwestie związane z najważniejszymi trendami w branży retail, planowaniem i optymalizacją w ramach efektywnego łańcucha dystrybucji oraz najnowszymi technologiami w obszarze customer experience.

Wnioski zebrane podczas posiedzenia Rady Programowej stanowić będą punkt wyjścia do dyskusji panelowych w jesiennej edycji Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji.

(Materiały prasowe)

Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalna Strefa Kupców, z udziałem ponad 100 kupców i dyrektorów handlowych sieci, oraz zaplanowana na wieczór, uroczysta GALA, podczas której sieci handlowe nagrodzą firmy producenckie, ekologiczne i lokalne, farmerów, start-upy, jak również firmy technologiczne, wdrażające innowacyjne rozwiązania w sektorze.

Więcej info i rejestracja: www.dystrybucja.pl

Źródło:
Informacja prasowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz