Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Pozwy za lockdown. "Jeśli rząd ucieka przed obywatelem, to obywatel musi ruszyć w pościg za rządem"

Działalność przedsiębiorców z branży gastronomii została ograniczona rozporządzeniami, tymczasem Konstytucja mówi, że może być to dokonywane tylko i wyłącznie za pomocą ustawy - tłumaczy Jacek Dubois, adwokat, który przygotowuje pozew branży gastronomicznej przeciwko Skarbowi Państwa. - Są to ograniczenia niezgodne z prawem, co coraz częściej przyznają sądy, niwelując kary nakładane na przedsiębiorców - dodaje. Jak dodał, wcześniej podobne pozwy wystosowała turystyka, wystosowały kluby i dyskotek, przygotowywany jest w imieniu placów zabaw, teraz dochodzi właśnie branża gastronomiczna. - Zakładamy, że 600-1000 przedsiębiorców przystąpi do pozwu, już teraz mamy kilkuset i z każdą godziną liczba rośnie - powiedział Dubois.

14
Podziel się:
KOMENTARZE
(14)
Anna
3 lata temu
Brawo dla Pana . Całym sercem jesteśmy z Panem . Podpisze się pod wszytkim pod czym będzie trzeba ,aby Panu pomóc. Powinno być więcej takich materiałów które pokazują prawdę jak to teraz wygląda u ludzi , którzy mają firmy i naprawdę nie mają za co funkcjonować, spłacać kredytów i za co żyć . W telewizji tylko mówią jak to oni nie pomagają i na gadaniu tylko się kończy. Brawo !
Szanowny Pan ...
3 lata temu
Swoboda Prowadzenia Działalności Gospodarczej...... : ) : ) : ) : )
Zły
3 lata temu
Skoro lokal nieczynny to idz do pracy. Ogłoszeń nie brakuje. Zatrudnij się gdzieś na 3-4 miesiące to przezyjesz. Kolejny przykład. Liczy się moje i ja. Co tam, że ktoś się może zarazić, a może nawet umrze. Ważna, że moje 4 litery się najedzą.
poszukujący
3 lata temu
szukałem na protestach ulubionego słowa opozycji KONSTYTUCJA i znalazłem je głęboko ukryte w tyłkach opozycji i protestujących oraz Walesy
oburzony
3 lata temu
jak tylko opluc i naskarżyc na Pisv, rząd odrazu biegną do WP