Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Program Money.pl 23.02 | Maszyny w rekrutacji pracowników. "Są w stanie wysnuwać pewne wnioski"

W programie "Money.pl" gościliśmy Krzysztofa Sobczaka, prezesa Emplocity. Ekspert tłumaczył, w jakim zakresie w procesach rekrutacyjnych są wykorzystywane narzędzia automatyzacji i sztucznej inteligencji. Jak rewolucjonizują biznes? Kto pierwszy straci pracę w wyniku postępującej automatyzacji procesów? - Im szybciej zaprzyjaźnimy się ze sztuczną inteligencją, tym większe osiągniemy korzyści - mówił Krzysztof Sobczak.

wideo
rekrutacja
4
Podziel się:
KOMENTARZE
(4)
Jacek
rok temu
Twn pan chyba mocno sie udziela na forum bankiera swojej firmy. To co mowi pokrywa sie z naganianem na tym forum, przypadek?
victor
rok temu
Ide tez o zaklat ze ta sztuczna inteligencja zdolna jest namalować boga i bóg ten będzie wyglądał toczka w toczkę jak w kościele nierządnicy.
victor
rok temu
...bo což to za inteligencja inaczej mądrość - jeżeli zakwestionuje diagnozę która przeprowadził człowiek na siedmiu diagnozach czyli opininiach siedmiu ludzi i inteligenta sztuczna nie zgodzi się i przedstawi opinii tysiące podważające opinie tych siedmiu ludzi.
victor
rok temu
Tzw sztuczna inteligencja jest prymitywna bo zbiera informacje i sama się udoskonala na podstawie zebranych informacji pochodzących od ludzi z tym ze gromadzi te informacje w jednym miejscu i tak jak człowiek musi umrzeć tak sztucznej inteligencji wystarczy wyciągnąć wtyczkę z gniazdka...i nawet jak ta sztuczna inteligencja dojdzie do wniosku ze człowiek jest jej niepotrzebny to będzie miała to po człowieku.