Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
KRO
|
aktualizacja

Redaktor naczelny money.pl Sebastian Ogórek otrzymał Nagrodę dziennikarską im. M. Krzaka

3
Podziel się:

Redaktor naczelny money.pl i WP Finanse Sebastian Ogórek oraz redaktorka agencji ISBNews Agnieszka Morawiecka otrzymali nagrodę dziennikarską im. Mariana Krzaka przyznawaną przez zarząd Związku Banków Polskich.

Redaktor naczelny money.pl Sebastian Ogórek otrzymał Nagrodę dziennikarską im. M. Krzaka
Sebastian Ogórek (po prawej) oraz Agnieszka Morawiecka otrzymali wspólnie nagrodę dziennikarską im. Mariana Krzaka. (Materiały prasowe)
bEKwazVh

To była 24. edycja nagrody dziennikarskiej im. Mariana Krzaka przyznawanej od 1997 roku. Nagrodę tę przyznaje zarząd Związku Banków Polskich na podstawie rekomendacji jury.

Tegorocznymi laureatami nagrody zostali wspólnie redaktor naczelny money.pl i WP Finanse Sebastian Ogórek oraz redaktorka agencji ISBNews Agnieszka Morawiecka.

W uzasadnieniu czytamy, że zarząd ZBP uhonorował Ogórka za "umiejętne i rzetelne prezentowanie problematyki bankowości, finansów i rynków kapitałowych w sposób przystępny dla czytelników".

bEKwazVj

Morawiecka natomiast otrzymała nagrodę za "wieloletnie rzetelne prezentowanie tematyki bankowo-finansowej i za wysoką jakość tworzonych informacji".

Wyróżnienie otrzymał natomiast redaktor Polskiego Radia Wrocław Filip Marczyński za "umiejętną i rzetelną prezentację trudnej tematyki ekonomicznej na antenie Polskiego Radia Wrocław oraz za wieloletnią pracę na rzecz edukacji ekonomicznej na Dolnym Śląsku".

W komunikacie prasowym podkreślono, że tegoroczne wręczenie nagród i wyróżnienia zostało przyznane w wyjątkowych warunkach. Powodem takiego stanu rzeczy jest trwająca pandemia koronawirusa. Dlatego też ceremonia odbyła się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz hybrydowo - część osób połączyła się zdalnie.

Zobacz także: Zobacz: Nagroda money.pl: wybraliśmy najlepszych w biznesie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKwazVK
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
Hubi Urbański
rok temu
Przyjdzie ktoś do Planu b?:(
Dominik
rok temu
Szacunek należy się całej ekipie Money.pl za rzetelne obiektywne dziennikarstwo. Pozdrawiam serdeczne.
michal
rok temu
Gratulacje Sebastian !!
bEKwazVL