Trwa ładowanie...
bEDQUiwl
Notowania
Przejdź na

Remont A2. Będą wielkie utrudnienia. Wiemy kiedy

Kierowcy jeżdżący autostradą A2 na odcinku między Warszawą i Łodzią będą musieli uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości. Zbliża się upragniona rozbudowa drogi o trzeci pas, jednak pociągnie za sobą wielkie utrudnienia i korki. - Mamy decyzje środowiskowe na rozbudowę, szykujemy dokumenty przetargowe, aby jesienią ogłosić postępowania przetargowe. Rok potrwają prace projektowe, zabudowujemy przestrzeń pomiędzy jezdniami do środka. W latach 2023-24 będą poważne utrudnienia - powiedział w programie "Money. To się liczy" Tomasz Żuchowski, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. - Zależy nam na tym, by tak poprowadzić organizację ruchu, aby kierowcy, którzy będą przemieszczali się na tym kierunku, wybierali drogi S8 i A1, a my skupimy się na budowie trzeciego pasa. Wierzę, że ten projekt otworzy nasze drogi na Europę i na świat - dodał.

10 reakcji
0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
bEDQUiwx
KOMENTARZE
(10)
Arek Nowak
2 miesiące temu
Jaki trzeci pas? Tam trzeba wybudować druga autostradę i będzie po 4 pasy w każdym kierunku. Trzeci pas to i tak za mało. Ale jak to w naszym kraju patrzy się na obecne potrzeby a nie potrzeby w perspektywie kilkunastu lat.
Janusze prędk...
2 miesiące temu
Po co trzeci pas 🤔🤔🤔 3/4 jedzie środkowym a reszta lewym. I tak nie można wyprzedzić. Jedzie lewym całe 100 złomem i ma wrażenie ze jest królem autostrady 😬😬😬
hej
2 miesiące temu
super a kiedy s10 i s11?????????????????????????????
bEDQUiwP
XBA
2 miesiące temu
Proponuję najpierw dokończyć S8 tak jak była planowana od Wrocławia przez Wieluń, Bełchatów na Piotrków Trybunalski a problem się rozwiąże. ŁDDKiA w Łodzi zrobiła wszystko aby drogi w województwie łódzkim wszystkie skierować na Łódź zmuszając kierowców do jazdy nimi. Później się dziwią, że korki i inne problemy.
Jar
2 miesiące temu
Na tym odcinku drogi dlatego jest taki ruch bo S8 została poprowadzona od Wrocławia na Łódź do Rzgowa nie łącząc jej z S8 od Piotrkowa Trybunalskiego na Warszawę. Ludzie z konieczności muszą najpierw wjechać na A1 a później na A2 co powoduje duże korki!!!