Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rolnicy znów będą protestować. Padły daty

Będą kolejne rolnicze protesty. Poznaliśmy szczegóły. - Pojawia się potężny znak zapytania, jak wpłynąć na tych, którzy nie chcą słuchać. Dlatego rejestrujemy partię polityczną. Przygotowujemy jeszcze kilka rzeczy, pokażemy je być może jesienią, być może wczesną zimą. Przebicie się do mainstreamu jest dla nas również sukcesem. Bez tego robienie polityki i wywieranie wpływu byłoby bardzo trudne. A jednak spotykamy się z potężną ścianą, którą buduje rząd i nie pozwala nam jej przeskoczyć. Brak rozmowy i dialogu sprawia, że w najbliższym czasie będziemy organizować strajki - powiedział w programie "Money. to się liczy" Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii. - Nie chcemy się skupiać wyłącznie na strajkach, ale one mają zobrazować problem. Inwazja na Warszawę będzie jesienią, a teraz - 24 i 25 sierpnia - w kilku miejscach w kraju utworzymy blokady. One zobrazują różne problemy, jak na Podlasiu, gdzie jest bardzo duży problem ze szkodami łowieckimi, a państwo nie...

rozwiń
0
0
36
Podziel się
Komentarze (36)
zobacz więcej komentarzy (36)
KOMENTARZE
(36)
Obudźcie się ...
2 lata temu
Dlaczego reszta narodu nie dołączy do protestujących rolników i nie ruszymy razem do Warszawy aby obalić ten dyktatorski piSSowski reżim. Czas nadszedł myślę gdyż inaczej znowu pozamykają na rozkaz jakiegoś Rotschilda wszystkich ludzi w domach. Milicji nie ma się co bać gdyż ponad 90 procent z nich nawet szkoły zawodowej nie ukończyła.
str
2 lata temu
To chłopstwo tylko okrada resztę narodu i nie chce nic robić. Niech blokują Warszawę i rząd a nie blokują drogi. Wybraki PiS i teraz im się nie podoba.
Leonn
2 lata temu
Nie rozumiem dlaczego rolnicy nie protestują pod sejmem na wiejskiej tylko utrudniaja zycie niewinnym ludziom , utrudniaja prace , to nie kierowcy sa winni tylko politycy na ktorych sami glosowali.
realista
2 lata temu
Policja powinna trzymać się daleko od tych blokad a normalni użytkownicy dróg płacący podatki, ZUS a nie KRUZ, którym utrudniają życie bo nie mają co robić. Czekają tylko na jakąś okazję by doić kasę w ramach rekompensat a to za słońce a to za deszcz a to za brak deszczu, każdy powód jest dobry. Wydoili ile się dało z Unii i ciągle im mało. To jest po prostu Polski chłop.
qweerrty
2 lata temu
Pojadą na traktorach za milion złotych w kredycie preferencyjnym na 1 procent!!!! NIKT ZA NIMI NIE STANIE, PRZEKONALI SIĘ O TYM BOLEŚNIE W CZASIE RZĄDÓW TUSKA. WIELU WARSZAWIAKÓW BYŁO ZSZOKOWANYCH JAKIMI TO SPRZĘTAMI PRZYJECHALI NA PROTESTY,. JA TEZ CHCE PŁACIĆ ZUS W WYSOKOŚCI KRUS, PŁACIĆ TAKI CIT JAK ROLNICY, NIE WSPOMINAJĄC O PIT. Korzystać ze wszystkich przywilejów tak jak rolnicy, a nie jak dotychczas ja i moi pracownicy finansować im KRUSY, ubezpieczanie zdrowotne, dopłaty i wszystko to z czego korzystają. Chciałbym, aby powstał Program Młody Przedsiębiorca analogiczny do programu Młody rolnik - ze wsparciem dwukrotnie wyższym - czyli 400 000 zł. Programy dla Ja też jako przedsiębiorca chce mieć takie kredyty, podatki, dopłaty, pomoc rządową jak spadnie grad, czy będzie susza.
...
Następna strona