Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd zamyka stoki narciarskie i hotele. "Jesteśmy do tego zmuszeni"

Od 28 grudnia do 17 stycznia rząd wprowadza kwarantannę narodową. Oznacza to m.in. ponowne zamknięcie hoteli i stoków narciarskich. - Niestety, jesteśmy do tego zmuszeni. Poza służbami mundurowymi czy lekarzami, dla innych osób hotele będą niedostępne - mówił w programie "Newsroom WP" szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Czy to reakcja na działalność tych hotelarzy, którzy nie stosowali się do dotychczasowych restrykcji? - Niestety, są osoby, które obchodzą przepisy. Stąd tego rodzaju dalej idące restrykcje, które będą już bardzo łatwe do zweryfikowania - przyznał. Czy będzie dodatkowa pomoc dla tych branż? - Są już uruchomione programy, w tej chwili rozmawiamy oczywiście z różnymi przedsiębiorcami. Natomiast poza tymi uruchomionymi ostatnio programami osłonowymi, nie wiem w tej chwili, żeby były opracowywane nowe - stwierdził.

0
0
19
Podziel się
Komentarze (19)
zobacz więcej komentarzy (19)
KOMENTARZE
(19)
Sylwia
2 lata temu
Niech wszystko zamkną. A ja tylko przekładam swój wymarzony wyjazd na kolejny termin. Nie mogę się doczekać aż pojedziemy do Grand Lubicz w Ustce. To chyba moje ulubione miejsce w Polsce. Doskonała strefa SPA&Wellness, pokoje w doskonałym standardzie i pyszne jedzenie.
ouio
2 lata temu
Złodziejskie PIS MUSI ODEJŚĆ !!! KACZYŃSKI MUSI ODEJŚĆ!!! MIĘKISZON ZIOBRO MUSI ODEJŚĆ!!!!!!!! PIS MUSI ODEJŚĆ !!! KACZYŃSKI MUSI ODEJŚĆ!!! MIĘKISZON ZIOBRO MUSI ODEJŚĆ!!!!!!!! PIS MUSI ODEJŚĆ !!! KACZYŃSKI MUSI ODEJŚĆ!!! MIĘKISZON ZIOBRO MUSI ODEJŚĆ!!!!!!!!
Obudź się/
2 lata temu
Konfed.eracja od miesięcy budzi Polaków co z narodem PiS robi. Polacy śpią.... a to śmiercionośne zastrzyki, a to maseczki przez które mózg jest niedotleniony a teraz robią zamach na wolność i wprowadzają godzinę policyjną bez stanu wojennego. Potem taka godzina będzie już na stałe jak Polacy stracą wolność i suwerenność!!!
vbn
2 lata temu
a kiedy było coś otwarte
wojak szwejk
2 lata temu
Jedyna droga to pozbyć sie tych ludzi z rządu!