Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Jakie będą rekomendacje dotyczące ślubów i wesel - zapytaliśmy wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego w programie "Newsroom" WP. - Dla osób planujących wesele myślę, że już wkrótce, może nawet w tym tygodniu, będziemy mieć gotowy komunikat - powiedział wiceminister Janusz Cieszyński. - Na ten moment jest trochę za wcześnie, prowadzimy prace analityczne - dodał. Nie chciał jednak zdradzić żadnych szczegółów. Na pytanie, co powiedziałby osobom, które przygotowują wesele na sierpień, odparł: "Jeśli dziś bym otrzymał takie pytanie, poprosiłbym o kilka dni cierpliwości do momentu, kiedy przedstawimy wytyczne i prognozy na przyszłość". - Biorąc pod uwagę, że temat wesel, komunii, rodzinnych ważnych wydarzeń był jednym z najczęściej występujących podczas konsultacji naszego ostatniego rozporządzenia tematów, to myślę, że to będzie najważniejsza rzecz, którą będziemy chcieli w najbliższym czasie zakomunikować.

167
Podziel się:
KOMENTARZE
(167)
Prawda i szok
4 lata temu
I tak pod przykrywką niby pandemii nasz kochany rząd przeją kontrolę nad naszym życiem
Mateo
4 lata temu
Wiceminister po 2 miesiącach trwania całej tej szopki z zamrażaniem gospodarki nie potrafi powiedzieć jakiś ogólnych zarządzeń dotyczących przeprowadzania wesel. Nie potrafi powiedzieć nawet jaki mógłby być ogólny zarys tego tego typu zarządzeń. Wesel nie organizuje się z dnia na dzień, więc warto by było aby ludzie wiedzieli coś ze znacznym wyprzedzeniem, a nie w taki sposób, że za tydzień już mogą się odbywać wesela.
Hhhhhhhhhhh
4 lata temu
Ale z ludzi pustaki, rozpusta ważniejsza. Ludzie pracę tracą, zdrowie, oszczędności a ci dramatyzuja, że nie wypali impreza... No ci jest w życiu ważniejsze???
Xyz
4 lata temu
Chyba ktoś robił wesele za komuny skoro myśli, że z kopert się zwrócą wydatki i nie ma pojęcia ile płaci się zadatków dużo wcześniej, które się traci jak nie uda się przełożyć sali, orkiestry itp. Więc jak ktoś nie ma pojęcia o temacie, to niech się lepiej nie wypowiada.
🙂
4 lata temu
Gorzka wódka,gorzka wódka. Gorzko gorzko gorzko
...
Następna strona