Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Specjalny" lot z Waszyngtonu w czasie wizyty prezydenta Dudy. Każdy może kupić bilet

24 czerwca prezydent Duda leci do Waszyngtonu, by się spotkać z Donaldem Trumpem. Tymczasem rząd informuje, że każdy będzie mógł w tym dniu wrócić z Waszyngtonu do Warszawy. Za 3,5 tys. zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Szczegóły lotu za 3,5 tys. zł nie są znane

"Informujemy o możliwości powrotu do Polski lotem czarterowym na trasie Waszyngton (IAD) – Warszawa (WAW) 24 czerwca" - można przeczytać na stronie polskiego rządu.

"Zapisy będą przyjmowane i przekazywane do LOT-u według kolejności zgłoszeń" - czytamy dalej w komunikacie. Aby się zgłosić, trzeba wysłać wiadomość na podany w komunikacie adres.

Specjalny, czarterowy lot nie będzie jednak tani - cena wyniesie ok. 3,5 tys. zł za klasę ekonomiczną. Jednocześnie nie będzie można kupić biletów w klasie premium lub biznes.

Przegrana Andrzeja Dudy oznacza przedterminowe wybory? Krzysztof Łapiński: nikt teraz nie rozważa alternatywnych scenariuszy. Obejrzyj wideo:

To właśnie wtedy ma się odbyć spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem. Czy więc każdy będzie mógł wykupić bilet na lot z prezydentem? O tym komunikat już nie wspomina. Nie wiadomo też, czemu oferowany jest tylko lot z Waszyngtonu do Warszawy, a z Warszawy do stolicy USA już nie.

Szczegóły próbowaliśmy ustalić z rzeczniczką MSZ Monika Szatyńska-Luft. Skierowała nas jednak do Kancelarii Prezydenta. Rzecznik Andrzeja Dudy ma z kolei wyłączony telefon.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-06-2020

duduśNie lecę. Towarzystwo nie bardzo jakoś.

20-06-2020

ZZZZ tym tyto bym nie wytrzymał w jednym pomieszczeniu nawet 5 sekund

20-06-2020

JerzyRuszcie głową "dziennikarze" i popytajcie ile osób leci do IAD a ile wraca. Może to będzie dobry trop dlaczego miejsca są tylko do WAW? Macie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (486)