Trwa ładowanie...
bEqJPCRh

Notowania

Przejdź na

Stan finansów państwa bez rzetelnej informacji. "Tracimy wiarygodność"

- Myślę, że nikt nie może czuć się rzetelnie i poważnie traktowany przez rząd, jeśli chodzi o kondycję budżetową państwa - mówi w programie "Money. To Się Liczy" prof. Jerzy Hausner, ekonomista i były minister gospodarki. Ekspert zwraca uwagę, że do deficytu nie są wliczane miliardowe wydatki jednostek pozabudżetowych. Mowa tu choćby o tarczy finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju. A nowelizację budżetu zaplanowano dopiero po wyborach. - Finanse publiczne są coraz bardziej nieprzejrzyste, co utrudnia ocenę ekonomiczną i funkcjonowanie gospodarki - mówi prof. Hausner. Zdaniem gościa programu "Money. To Się Liczy" jest to świadome zaciemnianie obrazu ekonomicznego. A takie działania "podważają ekonomiczną wiarygodność naszego państwa".

0
0
173
Podziel się
Komentarze (173)
zobacz więcej komentarzy (173)
bEqJPCRt
KOMENTARZE
(173)
dip
rok temu
Palikot to malo wiarygodny komentator
Quick Lopez
rok temu
Grabież majątku w latach 90 przez obecne pokopzpr do dziś wychodzi bokiem a jeszcze próbują zwalić to na 5 lat rządów pisowych...ja gdybym sprzedał wszystkie swoje narzędzia i maszyny to też musiałbym iść w końcu do pracy do biedry albo Niemca...jesli się przez lata wyprzedaje majątek narodowy to potem nie ma skąd zysków brać a na dodatek zwykłym ludziom trzeba podnosić podatki żeby budżet spiąc...tu nie jest winien żaden pis tylko układ magdalenkowy z gubernatorami Balcerowiczem, Lewandowskim i Bieleckim na czele czyli Kongres Liberalno Demokratyczny Tuska namaszczony przez Niemców i tego który do dziś Otua się na szczęście już tylko po internecie...
90p
rok temu
Wystarczy nie krasc bo inni ukrada za nas
bEqJPCRL
nie daj Boże!
rok temu
Zobaczymy,jak wygra Trzaskowski.Będziecie jeść szczaw i mirabelki.
padres ona
rok temu
Nie chcą ujawniać przed wyborami bo Duda nie dostałby nawet 5%. Ale jak wygra to się rolnicy, górnicy, żołnierze, przedsiębiorcy i emeryci zdziwią. Projekty ustaw leża już przygotowane. Jako projekty poselskie. Radzę się zastanowić na kogo zagłosujecie.
...
Następna strona