Trwa ładowanie...
bEEbOCPp
Notowania
Przejdź na

Stoki i hotele do otwarcia? Emilewicz komentuje

- Wydaje się, że nie byłoby najgorzej, gdyby była możliwość korzystania z otwartych stoków w warunkach zdroworozsądkowych. Bez tłoczenia się w jednym miejscu, jeśli te stoki będą otwarte dla tych, którzy nie muszą korzystać z bazy hotelowej. Tak działają one dzisiaj w Austrii, we Włoszech, w Szwajcarii - mówiła w programie "Newsroom" WP Jadwiga Emilewicz, była minister rozwoju. Emilewicz odniosła się też do kontrowersji wokół wiceministra Andrzeja Guta-Mostowego (którego hotel w Zakopanem chciał, według medialnych doniesień, przyjmować gości mimo zakazu). - Znając pana ministra, jestem przekonana, że nie doszło do żadnego przekroczenia prawa. I hotel zachowuje się zgodnie z prawem i przyjmuje tylko te osoby, które są do tego uprawnione. To nie jest tak, że działa podziemie hotelarskie i hotele są przepełnione - stwierdziła.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bEEbOCPB
KOMENTARZE
(5)
Ona
9 miesięcy temu
Działają jak marionetki dla kogoś . Niszczą gospodarkę , psychicznie znęcają się nad ludźmi , zamykają służbę zdrowia po to żeby ludzie sami prosili się o te szczepionki . Ludzie ocknijcie się
Julita
9 miesięcy temu
A ja już marze o normalnym odpoczynku. Planujemy z dziećmi już wyjazd nad morze do mojego ulubionego hotelu Lubicz w Ustce, także musi się udać, bo dzieciaki odmowy nie przyjmują.
xxxx
9 miesięcy temu
Czy ludzie nie wytrzymają jednego roku bez jakichkolwiek wyjazdów? Zapytajcie swoich dziadków jak często wyjeżdżali i jak przeżyli.
bEEbOCPT
Suweren
9 miesięcy temu
O głucha mówi?
hotelarz
10 miesięcy temu
Przez lata właściciele wyciągów i restauracji czerpali krocie .To co nie odłożyli pieniędzy na kontach .Żałośni biznesmeni .Tak jak by się nie dało jeden rok odpuścić sobie dla zdrowia innych.