Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Pawłowski
|
aktualizacja

Chaos w Polsce. Ekspertka: sytuacja totalnie wymknęła się spod kontroli

– Z wywiadu z Donaldem Tuskiem dla trzech stacji telewizyjnych nie dowiedziałam się niczego nowego o finansach państwa – powiedziała w programie "Newsroom" WP dr Edyta Wojtyla z Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu. – Nadal wiem, że jest źle, że gorzej niż miało być. Chaos jest coraz większy, rosną obawy o budżet i o to, co się będzie działo w całym tym roku. One dotyczą głównie tego, jak my sobie poradzimy w sytuacji, gdy mamy tak dużo luk w prawie, niejasności, kiedy interes polityczny jest nad interesem publicznym, społecznym i gospodarczym. Gospodarka w tym całym bałaganie politycznym, w tej wendecie po obu stronach sceny, gubi się i to mnie najbardziej martwi. Rozliczenie i kontrola są ważne, ale liczy się także coś jeszcze: zdrowy rozsądek i zdrowe podejście do tego, jak to dziś ogarnąć, byśmy mogli pójść do przodu. Moim zdaniem długo normalnie nie będzie. Luki prawne destabilizują działanie Sejmu, kłócą się prawnicy – to wszystko widzi zagranica. Po...

rozwiń
583
Podziel się:
KOMENTARZE
(583)
Emeryt
5 miesięcy temu
Tylko nowe wybory mogą nas Polaków uratować.
niechybnie
5 miesięcy temu
Facet swoim postepowaniem (wyglądem zresztą też) przypomina pewnego austriackiego malarza.
EDYTO UWAŻAJ!
5 miesięcy temu
PANI EDYTO, OSOBIŚCIE RADZĘ UWAŻAĆ! W KRAJU MAMY PORANNE WSCHODZĄCE SLOŃCE NARODU. W POŁUDNIE BĘDZIE KRYZYS KLIMATYCZNY A WSZYSTKIE ROSLINY ZASŁANIAJĄCE SŁOŃCE RANKIEM ZOSTANĄ SPALONE NA POPIÓŁ. ZOSTANĄ TYLKO KAKTUSY. JUŻ TERAZ PLOTEK POLSAT I JEGO DZIENNIKARZE ZOSTALI OSTRZEŻENI. MAMY WSCHODZĄCE SŁOŃCE NARODU I MAMY PRAWDY, PRAWIE PRAWDY ALE TYLKO JEDYNA JEST PRAWDZIWA PRAWDA KTÓRĄ GŁOSI SŁOŃCE NARODU. PRAWDA TO ZOBACZYCIE. NARÓD ALBO SIĘ ZGADZI I DO NIEMIECKIEGO MIRU ALBO SIĘ NIE ZGADZI I DO RUSKIEGO MIRU. GRANICA MA CHYBA BYC NA LINII WISŁY.
Majtek
5 miesięcy temu
W świat poszło tylko to, że Tusk wsadził do więzienia dwóch polskich, niezłomnych patriotów i nie chce wypuścić ich na rządanie innego patrioty.
jakub
5 miesięcy temu
A jaka ma być sytuacja w Polsce skoro rządzą nią ludzie pokroju sadysty Bodnara i narkomana Sienkiewicza.
...
Następna strona