Trwa ładowanie...
bDZeHURN

Notowania

Przejdź na

Szczepienia kluczowe dla powrotu do normalności. Firmy gotowe

Szczepienia, zdaniem Wojciecha Kostrzewy z Polskiej Rady Biznesu, dają szansę na odmrożenie i powrót gospodarki do normalności. Jednak tu potrzebna jest duża grupa zaszczepionych. - Wydaje się, że na początku maja rozpocznie się akcja szczepień w firmach, co powinno znacznie przyspieszyć moment, kiedy będziemy mogli mówić o stopniowym wychodzeniu z lockdownu - uważa prezes Polskiej Rady Biznesu.

4 reakcje
0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
bDZeHURZ
KOMENTARZE
(4)
Gola twarz
3 tyg. temu
Raczej nikle szanse na odmrozenie mozgu tego pana, jak chce sie poddac eksperymentalnej terapii genowej jego sprawa jesli dla niego to nowa normalnosc..
gjeronimo
3 tyg. temu
no jak to, przecież wg biskupów szczepionki są niemoralne, bo z płodów abortowanych... Wszyskie jak leci, bo linii komórkowych pochodzących z abortowanego w latach 70-tych płodu, jako standardu w medycynie (standaryzowana linia komórkowa używana i namnażana od 50 lat) używają WSZYSKIE firmy farmaceutyczne do opracowania szczepionek. Wystarczy wygooglować linie komórkowe HEK293 i PER.C6. No i wg biskupów (a mamy przecież państwo wyznaniowe) szczepionki opracowywane dzięki nim są niemoralne (pewnie TK wkrótce ich zakaże), podobnie jak wiele leków na raka i innych - wszystkie gdzieś w etapie opracowania czy produkcji mają linie komórkowe HEK293 i PER.C6
Kkkk lpl
3 tyg. temu
Do jakiej normalności?? Przecież już nigdy nie będzie tak jak przed tym COVID! będzie gorzej, bo będziemy szybciej umierać przez szczepienia, ale to przecież o to chodzi
bDZeHUSr
Ratujmy ich
3 tyg. temu
Najcenniejsi są urzędnicy państwowi i władza ustawodawcza. Oni powinni być wyszczepieni najpierw by chronić nasze Państwo.