Trwa ładowanie...
bECvsUXV
Notowania
Przejdź na

Szumowski o aferach z maseczkami i respiratorami. "Trochę fikcja, działania domorosłych Sherlocków"

- Bogu dzięki, że toczy się śledztwo w sprawie nietrafionych zakupów maseczek i respiratorów - tak odpowiedział były już minister zdrowia Łukasz Szumowski na pytanie, czy ze stanowiska "zwolniła go afera maseczkowa". - Te tzw. afery, bo to jest trochę fikcja, najbardziej głośne były w kampanii prezydenckiej. Trzeba mieć grubą skórę jako polityk. Działania domorosłych Sherlocków w ogóle nie wpływają na moje decyzje życiowe - mówił Szumowski w programie "Money. To się liczy". Ocenił, że połączenie dwóch wątków w jedno śledztwo było właściwe. Jak mówił, rozmawiał o tym z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą. Dementował prasowe doniesienia, że nie lubił się z szefem resortu sprawiedliwości. - Bardzo lubię ministra Ziobro, jak myślę - z wzajemnością, wiele poglądów i wizji na rzeczywistość mamy wspólnych - zaznaczył.

19-08-2020
0
0
241
Podziel się
Komentarze (241)
zobacz więcej komentarzy (241)
bECvsUYh
KOMENTARZE
(241)
non
rok temu
Oglądamy cyrk na kółkach, wpierw votum nieufności P. Morawieckiego i te bukiety kwiatów, teraz odejście bohatera. Ale nam wcale nie do śmiechu, nasze podatkowe pieniądze sa roztrwaniane, ida do prywatnych kieszeń, nawet dla przestępców... jest na to czyjaś zgoda??
seniorka
rok temu
Trochę fikcja?? Nawet on przyznaje że to nie całkowita fikcja, dopuścił się niedopełnienia słuzbowego i odchodząc ze stanowiska powinien sie rozliczyć. Ze swoich kont zapłacić te miliony i dopiero wtedy odejść. Tak robią uczciwi ludzie. WSTYD.
gość
rok temu
Epidemii wytworzonej przez nich !
bECvsUYz
emerytka
rok temu
Nie ma to jak sie pośmiać z krytyki społecznej... z własnej nieudolności i w rezultacie nieuczciwości. Ja zapadłabym sie pod ziemie.
becia
rok temu
cwaniaczek ze słomą wystającą z butów myśli, że wszyscy są wyznawcami dojnej zmiany i uwierzą w jego bajanie - to co robili w ministerstwie to po prostu okradanie budżetu pod płaszczykiem troski o zdrowie ludzi a budżet to nasze podatki czyli okradali nas podatników
...
Następna strona