Trwa ładowanie...
bEqgxcwl

Notowania

Przejdź na

Tarcza antykryzysowa. Pomoc dla firm. "Kuriozum"

- Pomoc dla pracownika wygląda zdecydowanie lepiej, ale kruiozalna sytuacja jest w pomocy dla firm. Zupełnie inna skala dotyczy firmy dziewięcio, a dziesięcioosobowej. Oprócz biurokracji ważna jest kwestia zaufania. Przedsiębiorca boi się wziąć pomoc, aby nie złamać prawa. Będzie czas, by rozliczać tych, którzy niesłusznie wzięli pomoc. Czas - to wszystko musi dziać się szybciej. Realna pomoc z budżetu to jakies 30-35 mld zł. Pomoc powinna być wyższa, nawet kosztem zadłużenia - mówił w debacie w Wirtualnej Polsce i w money.pl ekonomista Marek Zuber.

0
0
63
Podziel się
Komentarze (63)
zobacz więcej komentarzy (63)
bEqgxcwx
KOMENTARZE
(63)
Ritmo
rok temu
Firmy i przedsiebiorcy zerujacy na szarych ludziach, gdzie to najbiedniejsi odprowadzaja najwiecej podatkow, nie powinni miec wsparcia, rynek zweryfikuje szybko dobrych i slabych przedsiebiorcow
mat
rok temu
Tym samy rząd siebie wystawił za burtę. Dla nich to wyjście bez powrotu.
stj
rok temu
Trzeba znacjonalizować majątek kościoła i zabezpieczyć nim emisję obligacji pożyczki narodowej na sfinansowanie pomocy dla podmiotów gospodarczych.
bEqgxcwP
Golda
rok temu
NIEMIECKA AGENDA WPŁYWU TAKA SAMA JAK ROSYJSKA. NIEMIECKIE MEDIA WYDAWANE POLSCE w RAMACH DYPLOMACJI PUBLICZNEJ MANIPULUJĄ INTELIGENCJĄ I WALCZĄ Z DEMOKRACJĄ W POLSCE - FORSUJĄ STAN NADZWYCZAJNY. DLACZEGO. POLSKA MA BYĆ KOLONIĄ I ZAPLECZEM TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ Czy już rozumiecie dlaczego założona za pieniądze niemieckiej CDU - Platforma Obywatelska /KO (źródło informacji o finansowaniu Paweł Piskorski w "Wprost" z 28 04. 4 maja 2014 ss.11-13 ), chce zniszczyć demokracje w Polsce . Polska ma być kolonią, zapleczem taniej siły roboczej. (zro czym pośrednio pisze FAZ). Namiestnik Tusk będzie wszystko robił żeby niszczyć Polskę ,inaczej zwrot kasy. POLACY NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ TOTALNEJ OPOZYCJI I GOWINOWI .BĄDŹCIE MĄDRZY PRZED SZKODA W IZRAELU TO ZROZUMIELI POMIMO TRZECH WYBORÓW W SYTUACJI PANDEMII UTWORZYLI RZĄD JEDNOŚCI
donek tusk
rok temu
Niestety w tym momencie jest potrzebny tylko żyd londyński ,aby wystąpił i powiedział .. pinidzy nim i nie będzie " i wtedy nastanie spokój i wszyscy będą zadowoleni !!!!!!!
...
Następna strona