Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Klaudiusz Michalec,Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Test na przeciwciała z dyskontu. Jak to działa? Nasz dziennikarz sprawdził to na własnej skórze

Biedronka i Lidl wprowadzają testy serologiczne, potwierdzające obecność przeciwciał COVID-19. Czy warto wydać blisko 50 zł na taki test? - Przede wszystkim to nie jest test, który stwierdza, że mamy koronawirusa teraz. Kropka. Trzeba o tym pamiętać, kupując test. To nie jest test sprawdzający kondycję zdrowotną bezpośrednio - powiedział w rozmowie z "WP" dr Michał Sutkowski. Został zapytany, co daje taki test. - Daje nam informację, czy przeszliśmy koronawirusa, czy nie. Wcale nie mówi o odporności. Część osób chciałoby to sprawdzić, muszę państwa rozczarować - dodał.

331
Podziel się:
KOMENTARZE
(331)
Leo
3 lata temu
Mało rzetelny test. Najpierw należało zrobić test w laboratorium na przeciwciała żeby było się do czego odnieść, albo przynajmniej jakieś porównanie. To że ktoś przeszedł (prawdopodobnie) covid to nie znaczy, że zawsze po 2-3 miesiącach ma jeszcze jakieś przeciwciała ...
LRK
3 lata temu
Jesteśmy okłamywani cały czas ! Oto dowód ,pamiętamy wszyscy jak już jesienią mówili 'eksperci " że ilość zakażeń należy pomnożyć razy 5 a może nawet 10 razy . Olsztyn miasto ok 170 tyś ludzi . Zachorowalo na dziś ponad 16 tysięcy. Jak pomnożymy ×5 to blisko połowa mieszkańców musiałaby już przejść covid19 a gdy × 10 to nie byłoby już komu chorować ! Bajki nam opowiadają!
Brawo Biedron...
3 lata temu
Jak ktoś daje się dobrowolnie golić z kasy to jego sprawa, duże pieniądze muszą być w rękach cwaniaków a nie debili co nabierają się na takie tanie chwyty.
Duchowny
3 lata temu
To taki test jak PIS ,tyle samo wart i tak samo prawdziwy .
Ascot
3 lata temu
W opakowaniu jest 1 test a nie 3 jak mialo byc. Wynik trudno okreslic. Czesc srodkowa testu zarozowiona. I jak tu zinterpretowac wynik?
...
Następna strona