Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Martyna Kośka
Martyna Kośka
|
aktualizacja

To już oficjalne: tegoroczne Forum Ekonomiczne odbędzie się nie w Krynicy, a w Karpaczu

6
Podziel się

Najważniejsze spotkanie ludzi polityki i biznesu w tym roku odbędzie się na Dolnym Śląsku. Krynica - gdzie zwykle organizowane jest forum, została objęta "czerwoną strefą" i nie można tam organizować tak dużych wydarzeń.

Tegoroczne Forum Ekonomiczne odbędzie się w Hotelu Gołębiewski
Tegoroczne Forum Ekonomiczne odbędzie się w Hotelu Gołębiewski
bDAZVzlx

Decyzję o przenosinach do Karpacza podjęła Rada Programowa Forum Ekonomicznego. "Spotkamy się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach od 8 do 10 września 2020 r. Decyzja o zmianie lokalizacji była trudna, ale podjęliśmy ją w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo naszych Gości" – napisał w komunikacie Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady.

Jedno z ograniczeń dotyczy zakazu organizacji konferencji. Oczywiście, nie ma pewności, czy w dacie planowanego kongresu powiat nowosądecki nadal znajdowałby się w obszarze tych ograniczeń, ale organizatorzy nie chcieli trwać niepewności i podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy do Karpacza.

bDAZVzlz
Zobacz także: Obejrzyj: W Davos nikt nie zajmuje się polskimi aferami. Morawiecki: Tutaj wszystkich interesuje rozwój

To położone u podnóży Karkonoszy miasto ma zresztą doświadczenie w organizacji tego rodzaju forów gospodarczych, bo odbywa się tam Forum Przemysłowe.

bDAZVzlF

Zygmunt Berdychowski przyznaje, że nie chce przenosić Forum wyłącznie do internetu, bo przestałoby realizować jeden ze swoich głównych celów: nie byłoby miejscem prawdziwych spotkań.

"Forum Ekonomiczne to od prawie 30 lat przestrzeń spotkań i merytorycznych dyskusji. Ostatnie miesiące pokazały, że nawet najbardziej zaawansowane narzędzia komunikacji zdalnej nie zastąpią bezpośrednich relacji interpersonalnych. Świadczą o tym również opinie naszych wieloletnich Partnerów. Dlatego nasze obrady planujemy w tradycyjnej formule, a tylko ich część przeniesiemy do internetu" – zapowiedział.

bDAZVzma
KOMENTARZE
(6)
Bebebe
5 miesięcy temu
Przeginają w Krynicy jest super i korony nie ma nieh napiszą co nad naszym brudnym Bałtykiem tam jest bród i ludzi tysiące bez masek i tam nima korony?? Wstyd
LoL
5 miesięcy temu
Super, Karpacza jeszcze nie zamknęli.
Jacek
5 miesięcy temu
nie niech tego nie robią niech nie przenoszą forum do Karpacza no bo Krynica Górska jest super tyle atrakcji i Jaworzyna Krynicka a Karpacz jestvw tyle no sorry ta kolejka na Kope stare budy zaniedbane takie wstyd Krynica Górska to standard pijalnia wód, parki, koncerty w mieście i na Jaworzynie Krynickiej to ma tylko Krynica Górska i to tylko można zobaczyć tam Karpacz nie nie nie
bDAZVzmb
Jelenia Góra
5 miesięcy temu
Super wiadomości. Promocja Karkonoszy.
Pan Tadeusz
5 miesięcy temu
Natenczas Wojski cbwycił na taśmie przypięty swój róg bawoli...