Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W Ikea maseczka na twarzy, albo brak zakupów. Prof. Flisiak ocenia ten ruch

Szalik czy prowizoryczne zakrycie twarzy już nie wystarczy. W Ikei bez maseczki na twarzy zakupy będą zakazane. - To bardzo dobry krok, bardzo dobrze by było, gdyby inne sieci też to wprowadziły. A w małych sklepach, żeby straż miejska i policja bardziej wspierały sprzedawców, którzy protestują (przeciwko braku maseczek - przyp.) - powiedział w programie "Newsroom WP" prof. Robert Flisiak. - Od dawna mówiłem, że nie jestem ortodoksyjny jeśli chodzi o maseczki. W przestrzeni otwartej nie ma potrzeby wymuszać i karać ludzi, gdy nie ma skupisk, za nienoszenie maseczek. Można karać za brak gotowości do ich założenia. Natomiast w pomieszczeniach zamkniętych powinno być to absolutnie egzekwowane - dodał.

05-03-2021
0
0
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
KOMENTARZE
(14)
Maciek
2 lata temu
Art. 39. Konstytucji RP mówi: "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody." Myślę, że można śmiało rozciągnąć ten przepis na nakaz noszenia maseczek, których bezpieczeństwo nie zostało dotychczas potwierdzone badaniami naukowymi. A wręcz jest wiele badań mówiących o zagrożeniach z tym związanych.
Ja obserwator
2 lata temu
Trzeba ikeę omijać szerokim łukiem i po problemie problem zrobi sobie ikea ha ha ha
Maseczki w sk...
2 lata temu
Bardzo mądry ruch.
Maseczki w sk...
2 lata temu
Bardzo dobry ruch. Wszystkie sklepy powinny to zrobić.
Xxx
2 lata temu
W Londynie Ikea akceptuje tylko karty.Ja juz tam nie chodze.Muzulmanin modlil sie w przejsciu,nikt mu slowa nie powiedzial,mimo,ze nie mozna bylo dojsc do windy a innych traktuja jak bydlo.Niech jeszcze biczuja tych bez masek.Wiekszosc sprzedawanych tam rzeczy to tandeta w Chin To juz nie jest ta dawna Ikea.