Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Pomijając kwestie covidu, od wielu lat turyści zastanawiają się, czy wakacje kupować w opcji last czy first minute. Obecnie oczywiście jest duża sprzedaż ofert last minute, w tym roku sprzedaż ruszyła nieco później. Kupując wakacje z ofert last minute niekoniecznie można zyskać. Zainteresowanie niektórymi kierunkami i terminami jest tak duże, że oferta w ostatniej chwili nie będzie atrakcyjna cenowo, albo będzie to na przykład hotel oferujący tylko śniadania, stąd też cena będzie niższa - powiedziała w programie "Newsroom WP" Marzena German, wakacje.pl. - Kupując z 4-tygodniowym wyprzedzeniem to już w naszej opinii jest last minute, ale nie jest to kupowanie wakacji z dnia na dzień - dodała. Była też pytana o obecne oferty last minute do Grecji, która jest bardzo popularna. - Wertując oferty, można znaleźć takie od tysiąca złotych, bardziej jednak trzeba liczyć na 1600 zł od osoby. Wyższy standard to koszt 2,5 tys. zł - podkreśliła.

KOMENTARZE
(3)
marysia
3 lata temu
Ja jechałam last minute w tym roku z Itaką i cena była bardzo atrakcyjna.
Salma
3 lata temu
Wykupiłam lasta kilka dni przed i poleciałam enterem do Turcji. Cena była naprawdę dobra. Chociaż wiem, że nie każda oferta jest sobie równa. Trzeba dokładnie sprawdzać. Ja tam obserwuje ceny wycieczek na stronach długo przed i wiem mniej więcej czy rosną czy spadają.
Turysta
3 lata temu
NIE PODZIELAM ENTUZJAZMU JECHANIA DO CHORWACJI NA WAKACJE, skoro np Makarska, Baska Voda, Brela absolutnie nie daje poczucia bycia nad morzem ! a raczej nad dużym jeziorem. W większości kurortów Chorwackich nie ma otwartego morza ! Bywam nad jeziorem Garda i nad Balatonem i praktycznie mam podobnie. Jechać tak daleko i nie widzieć fal otwartego morza, tylko niebieską kałużę, to dla mnie wielkie rozczarowanie.