Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Sama informacja o możliwym zakażeniu na weselu jest wystarczająca, by ludzi trochę otrzeźwić - mówi w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski minister zdrowia Łukasz Szumowski. Podkreśla jednocześnie, że na razie żadnych zmian w zasadach organizacji wesel resort nie przewiduje. - Ale przyglądamy się sprawie i będziemy reagować dynamicznie - zapowiedział szef resortu zdrowia. Gość programu "Newsroom" twierdzi również, że skupienie się na weselach nie zmniejszyłoby w radykalny sposób liczby zakażonych. - Pamiętajmy, że można się bawić na weselu, ale bez przesadnego przytulania. A może nawet w maseczce i powstanie taka maseczkowa moda weselna - zastanawia się Łukasz Szumowski.

91
Podziel się:
KOMENTARZE
(91)
TTT
4 lata temu
Zrobić zakaz imprez i będzie spokój.A i przy okazji państwo na leczeniu zaoszczędzi.
harry
4 lata temu
lepiej zakazac organizacji takich imprez i bedzie spokoj
unu
4 lata temu
To po ile masz te maseczki weselne?
Buraki
4 lata temu
Zakazać wesel chrzcin i wszelakich spędów każdy janusz i grazyna mądrzejsi od wszystkich,rodzina sie obraża bo jak to w pandemii nie przyjedziesz?przecież to tylko grypa narażają ludzi na zakażenie a potem jak dojdzie do tragedii to ze nie ich wina zakazac i zakazac
pierdek
4 lata temu
U niemca juz maseczki zniesli i tym sposobem pozbyli sie wirusa.A u nas sa maseczki i jest wirus dlaczego nie bierzemy przykladu z nadludzi?
...
Następna strona