Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Agata Kołodziej
Agata Kołodziej
|

500+ to nie koniec. Wiceminister zapowiada kolejny wielki program

0
Podziel się

Co po programie "Rodzina 500+"? - Trzeba zbudować cały program polityki demograficznej, to polityka mieszkaniowa, emerytalna, opieki instytucjonalnej nad dziećmi czy zastanowienie się nad imigracją – powiedział w programie #dziejesienazywo wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Bartosz Marczuk. I zapowiedział: Już zaczynamy pracować nad programem mieszkaniowym.

500+ to nie koniec. Wiceminister zapowiada kolejny wielki program
(Bartosz Wawryszuk)
bDztNArp

Co po programie "Rodzina 500+"? - W dalszej kolejności trzeba zbudować cały program polityki demograficznej, to polityka mieszkaniowa, emerytalna, opieki instytucjonalnej nad dziećmi czy zastanowienie się nad imigracją. Ogromnie kibicuję pomysłowi zalegalizowania pracujących w Polsce Ukraińców – powiedział w programie #dziejesienazywo wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Bartosz Marczuk. I zapowiedział: Już zaczynamy pracować nad programem mieszkaniowym.

- Nie jest tajemnicą, i to mówi też pani premier Beata Szydło, że w pierwszej kolejności rząd ma się zajmować sprawami mieszkaniowymi - dodał wiceminister. Jak mówiła premier jeszcze w grudniu, po "500+" rząd zaprezentuje program, który pokaże możliwości nabycia przez rodzinę własnego mieszkania. Więcej tutaj.

bDztNArr

Wiceminister odniósł się też do sprawy przedszkoli. - Zamykamy lukę niedostępności przedszkoli dla Polaków. Gminy mają obowiązek przyjąć czterolatki do przedszkola, w 2017 roku będą mieć obowiązek przyjąć trzylatki - przypomniał.

bDztNArS
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)