Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Anna Komorowska odwołana z Rady Fundacji PZU

0
Podziel się:

To ciąg dalszy zmian personalnych u największego polskiego ubezpieczyciela.

Anna Komorowska odwołana z Rady Fundacji PZU
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Anna Komorowska straciła miejsce w Radzie Fundacji PZU. To ciąg dalszy zmian personalnych u największego polskiego ubezpieczyciela.

Jak poinformował PZU na swojej stronie internetowej, w piątek doszło do sporych zmian personalnych w Radzie Fundacji PZU, organizacji powołanej przez PZU w celu promowania edukacji, ochrony zdrowia, kultury i sztuki.

Dotychczas w Radzie Fundacji PZU zasiadała żona byłego prezydenta Anna Komorowska. To funkcja honorowa, która nie wiąże się z wynagrodzeniem. Anna Komorowska w piątek została odwołana. Razem z nią z fundacją pożegnali się: Jerzy Baczyński, redaktor naczelny "Polityki", Wojciech Wróblewski z PZU oraz Marcin Wojdat, pełnomocnik stołecznego ratusza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Na początku marca doszło też do zmiany na stanowisku rzecznika prasowego PZU. Ze stanowiskiem pożegnał się Michał Witkowski. Nowym rzecznikiem prasowym została Kinga Kobus.

Na początku grudnia ze stanowiska prezesa PZU zrezygnował Andrzej Klesyk, który kierował tą instytucją przez ostatnich osiem lat.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)