Notowania

banki
19.04.2018 08:40

BGŻ stawia na Ukraińców. Nowych klientów zwerbuje za granicą

By skutecznie przyciągnąć pracowników ze wschodu BGŻ połączył siły z T-Mobile

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz Wawryszuk)
By skutecznie przyciągnąć pracowników ze wschodu BGŻ połączył siły z T-Mobile

Bank dosłownie wyszedł do klienta. Szuka ich w agencjach pracy, na dworcach czy punktach wizowych. Rusza też z kompanią na Ukrainie. By skutecznie przyciągnąć pracowników ze wschodu BGŻ połączył siły z T-Mobile.

BGŻ BNP Paribas ma ambicje stać się bankiem pierwszego wyboru dla Ukraińców mieszkających w Polsce - czytamy w czwartkowych "Pulsie Biznesu". Aby skuteczniej ściągać klientów połączył siły z operatorem sieci komórkowej T-Mobile.

Bank będzie wydawał darmowe startery Heyah, których operatorem jest właśnie T-Mobile. Marka jest rozpoznawalna wśród klientów z Ukrainy, a współpraca z bankiem tylko wzmocni jej pozycję.

Sami pracownicy z Ukrainy nie wypełnią wakatów w polskiej gospodarce:

Z kolei BGŻ BNP Paribas chce zwiększyć liczbę rachunków zakładanych przez pracujących w Polsce pracowników ze Wschodu. Na ten moment, jak wskazuje "PB", zakłada ich ok 2 tys. miesięcznie. W całym ubiegłym roku było ich ponad 20 tys.

Aby lepiej dotrzeć do tej grupy klientów, bank postawił na szeroko zakrojoną kampanię informacyjną we współpracy z UkrSibbankiem. Podpowie, jak wyrobić w Polsce PESEL albo uzyskać kredyt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: banki, bank bgż bnp paribas, bgz, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-04-2018

BeciaTosz to są kpiny

19-04-2018

AdamObawiam się że Ukraińcy w Polsce będą tym czym są Turcy w Niemczech. Też ich kiedyś ściągali bo była okresowa koniunktura na ich pracę. A teraz odbija … Czytaj całość

19-04-2018

wasylprecz z banderowcami

Rozwiń komentarze (35)