Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nieruchomości
21.03.2018 19:05

Bloki z wielkiej płyty mogą konkurować z nowym budownictwem. "Zalety są niepodważalne"

Jak bumerang do mediów wraca temat bloków z wielkiej płyty. Przypomina się, że stawiane były z "datą ważności". Okazuje się jednak, że mogą skutecznie konkurować z nowymi osiedlami budowanymi na przedmieściach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adam Burakowski/REPORTER)

Jak bumerang do mediów wraca temat bloków z wielkiej płyty. Przypomina się, że stawiane były z "datą ważności". Okazuje się jednak, że mogą skutecznie konkurować z nowymi osiedlami budowanymi na przedmieściach. Ekspert nieruchomości Marcin Krasoń z Home Broker w programie "Money. To się liczy" wyjaśnia na co zwracać uwagę.

Tagi: nieruchomości, wielka płyta, wiadomości, wideo, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-03-2018

taka prawdaMieszkam w nowym budownictwie od prawie 6 lat. Ten dom już się sypie. Podmakają fundamenty, pękają ściany, z dachu leci woda, balkony do wymiany. … Czytaj całość

22-03-2018

antyobłudnikZastanawiam się który developer nad tym zalobbował, mieszkałem w wielkiej płycie, a teraz jestem "szczęśliwym" posiadaczem lokum od developera … Czytaj całość

23-03-2018

annaPocałujćie wy mnie w zopu dosc tych bzdur o wielkiej płycie te osiedla sątrwalsze o sto lat od współcześnie budowanego szajsu.

Rozwiń komentarze (29)