Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Morawiecki: nie powinny dziać się w Sejmie takie rzeczy. Jesteśmy w końcu w poważnym miejscu

38
Podziel się:
Morawiecki: nie powinny dziać się w Sejmie takie rzeczy. Jesteśmy w końcu w poważnym miejscu
(STANISLAW KOWALCZUK/ EastNews)

- W Sejmie nie powinny dziać się takie rzeczy jak blokowanie mównicy. Jesteśmy w końcu w poważnym miejscu i powinniśmy zachować powagę - tak w piątek wieczorem skomentował wydarzenia na Wiejskiej wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki.

Dziennikarze spytali Morawieckiego, czy uważa, że piątkowe głosowania, które odbyły się w Sali Kolumnowej Sejmu, m.in. nad ustawą budżetową odbyły się w odpowiednich warunkach i były ważne. "Oczywiście" - odpowiedział wicepremier.

Pytany, jak ocenia przebieg posiedzenia Morawiecki powiedział: "W taki sposób, że nie powinny dziać się takie rzeczy jak tego typu blokowanie mównicy; jesteśmy w końcu w poważnym miejscu i powinniśmy zachować powagę".

Wyraził żal, że gdy marszałek Sejmu Marek Kuchciński "poprosił, żeby przestać blokować mównicę, to się niestety nie zadziało".

oprac. Tomasz Grynkiewicz

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(38)
stanley
6 lat temu
A jeśli lewacy są z pod kloszardów to tak jest. Żadnej kultury. To przerosło w bydło Polskiego byłego Państwa.
prawda...
6 lat temu
Nigdy przedtem nie widziałem takiego sejmu podczas obrad, gdy opozycja głośno przerywa mówiącemu z mównicy, tupie nogami,wali rękoma po blacie lub bezczelnie, głośno drze mordę. O innych brutalnych poczynaniach jak przerywanie obrad nie wspomnę.To pewnie jakiś nowy obyczaj kulturowy w polskim parlamencie. Słoma z buta niektórym wyłazi.
gucław
6 lat temu
sejm był poważnym miejscem,aż tu pis zrobił z niego świątyn buty,arogancji,nepotyzmu,pisiewiczw i piotrowiczów o zwykłym chamstwie i kompletnym bezwstydzie nie wspomnę.arcykapłanem tej światyni zaprzaństwa jest poseł j.kaczyński.niech go pokreci lumbago.
p
6 lat temu
pis = Ściema OD zawsze
malenki
6 lat temu
panie MORAWIECKI to wy doprowadzacie do szalu opozycje i spoleczeństwo bo oszukujecie spoleczenstwo razem z telewizja info z gazetami ktore sa zamsze z wami w telewizji infio takie jak do rzeczy do sieci gazeta polska i jescze inni politycy tacu jak siemka nie dopuszczacie do rozmow w telewizji info opozycji i jeszcze zabieracie im glos w sejmie i innym dziennikarzom ktorzy nie sa z wami to nie demokracja to komuna pis2
...
Następna strona