Notowania

"Jezus Maria, gdzie my żyjemy?!", miał pytać Leszek Czarnecki w rozmowie z szefem KNF

- Jeżeli celem drugiej strony jest przejęcie banku za złotówkę i [..] znacjonalizowanie go, to nazywam rzecz po imieniu - to jest po prostu kradzież - mówił Leszek Czarnecki podczas rozmowy z Markiem Chrzanowskim. Po chwili zdenerwował się jeszcze bardziej i dodał "Jezus Maria, gdzie my żyjemy?!".

Podziel się
Dodaj komentarz
(PIOTR ZAJAC/REPORTER)
Miliarder miał nagrać rozmowę z szefem KNF na dwóch dyktafonach. Jeden zadziałał

- Jeżeli celem drugiej strony jest przejęcie banku za złotówkę i [..] znacjonalizowanie go, to nazywam rzecz po imieniu - to jest po prostu kradzież - mówił Leszek Czarnecki podczas rozmowy z Markiem Chrzanowskim. Po chwili zdenerwował się jeszcze bardziej i dodał: "Jezus Maria, gdzie my żyjemy?!".

Podczas rozmowy miliarder zastanawia się, jaki państwo ma plan wobec jego bankowych biznesów. - [..] bo jeżeli celem jest przejęcie tego banku za złotówkę i przekazanie go czy też znacjonalizowanie, to nazywam rzecz po imieniu - to jest po prostu kradzież - mówi w rozmowie miliarder.

- I to kradzież powiedzmy, systemowa z systemu, po prostu coś nieprawdopodobnego - dodaje Leszek Czarnecki.

- Ale wie pan co, ja jestem po drugiej stronie, tak - reaguje szef KNF, jak wynika ze stenogramu. I dodaje, że "to jest dopuszczalne".

Czarnecki reaguje: - Na mnie na razie z moich działań państwo żadnej szkody nie poniosło, to tylko ja szkody ponoszę. Chcę że tak powiem doprowadzić bank do stanu normalności. Mało tego, wydaje się, że program naprawczy się udał [..]. Że w ogóle pojawiają się takie pomysły w głowach urzędników państwowych.. Jezus Maria, gdzie my żyjemy - mówi miliarder.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Ekspert o pogarszającej się sytuacji Idea Banku i Getina. "Mają trochę pecha". Zobacz wideo: *

Tagi: leszek czarnecki, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-11-2018

ehDo więzienia, jednego i drugiego. A GW niech się nie jara bo za kilka miesięcy wyjdzie że Michnik namówił Czarneckiego na ten ruch i podsłuchy tak … Czytaj całość

13-11-2018

POLAKOkradał ludzi to i jego okradną , słuszne to i zbawienne.

13-11-2018

gdzie ja żyjęNajwiększa kłamczuch RP mawiała: wystarczy nie kraść. Czyżby wyszło szydło z wora.

Rozwiń komentarze (97)