Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
#dziejesienazywo: kary za handel w niedzielę? Szanse rosną

#dziejesienazywo: kary za handel w niedzielę? Szanse rosną

Czy PiS poprze zakaz handlu w niedzielę? Tylko od tego zależy, czy będziemy mogli w ten dzień zrobić zakupy - i czy sprzedawcy będą zagrożeni nawet karą więzienia za złamanie zakazu. Wszystko wskazuje na to, że obywatelski projekt, pod którym podpisy zbiera NSZZ Solidarność ma coraz większe szanse na realizację. W studiu #dziejesienazywo gościmy Alfreda Bujarę, przewodniczącego Sekcji Krajowej Pracowników Handlu NSZZ Solidarność. Zaprasza Sebastian Ogórek.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Daniell
2016-06-30 13:25
Nawet w czasach dzikiego kapitalizmu w USA nie handlowano w niedzielę. Poza tym kupujemy po to żeby konsumować. Więcej czasu na konsumpcję może paradoksalnie wyjść na dobre naszym handlowcom.
zorientowany
2016-06-30 10:44
W Niemczech, od sobotniego popołudnia, wszystko jest pozamykane na głucho i jak sobie w sobotę chleba nie kupisz to do poniedziałku będziesz głodny chodził! Wiem coś o tym, bo sam kilka lat termu, Święta Wielkanocne, od Wielkiego Piątku do poświątecznego wtorku rano, przeżyłem wyłącznie na chińskich zupkach przywiezionych z domu, tak na wszelki wypadek. We czwartek przed świętami, nie zdążyłem zrobić zakupów, bo tyrałem tego dnia 17 godzin.
yoł
2016-06-30 10:30
Czyli czarni do paki.
Pokaż wszystkie komentarze (21)