Notowania

rząd
24.02.2016 08:00

#dziejesienazywo: Marek Borowski o stu dniach rządu

Podatki od sklepów wielkopowierzchniowych i banków, projekt zmian w ustawie o VAT czy sztandarowy program Rodzina 500+ to najbardziej widoczne działania rządu w czasie jego pierwszych 100 dni. Wśród innych obiecanych Polakom przed wyborami zmian jest obniżenie wieku emerytalnego, podwyższenie kwoty wolnej od podatku, podniesienie minimalnej stawki za godzinę pracy do 12 złotych czy bezpłatne leki dla seniorów. O zrealizowanych i niezrealizowanych obietnicach Agata Kołodziej rozmawia w #dziejesienazywo z Markiem Borowskim, senatorem niezależnym.

Podziel się
Dodaj komentarz

Podatki od sklepów wielkopowierzchniowych i banków, projekt zmian w ustawie o VAT czy sztandarowy program Rodzina 500+ to najbardziej widoczne działania rządu w czasie jego pierwszych 100 dni.

Wśród innych obiecanych Polakom przed wyborami zmian jest obniżenie wieku emerytalnego, podwyższenie kwoty wolnej od podatku, podniesienie minimalnej stawki za godzinę pracy do 12 złotych czy bezpłatne leki dla seniorów. O zrealizowanych i niezrealizowanych obietnicach Agata Kołodziej rozmawia w #dziejesienazywo z Markiem Borowskim, senatorem niezależnym.

Tagi: rząd, dziejesienazywo, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz