Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
biznes
20.06.2018 14:43

InPost stawia lodówkomaty. Pierwsze w Warszawie i Krakowie

Znany ze swoich paczkomatów InPost rusza z nowa usługą. Dzięki lodówkomatom ma być łatwiej dostarczać i odbierać produkty spożywcze. Do końca roku ma powstać 50 takich urządzeń.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wlodzimierz Wasyluk/East News)
Na początku 2019 r. Inpost zdecyduje, czy ruszać z prawdziwą ekspansją z lodówkomatami

Z pierwszych lodówkomatów będą mogli korzystać mieszkańcy Warszawy oraz Krakowa - informuje serwis Wiadomości Handlowe. Do końca roku ma na terenie całego kraju ruszyć 50 maszyn, choć to na razie tylko pilotaż. Natomiast na początku 2019 roku ma zapaść decyzja w sprawie dużej, ogólnopolskiej ekspansji tego projektu.

*InPost rezygnuje z papieru. Tylko tablety. Zobacz wideo: *

Z nieoficjalnych informacji WH wynika, że partnerami InPostu w tym projekcie mogą być takie sieci handlowe, jak Auchan, Rossmann oraz Drogerie Natura. W tej chwili InPost na terenie całej Polski ma około 3,5 tys. paczkomatów.

Tagi: biznes, paczkomaty, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-06-2018

gośćWidzę tutaj dużo niepochlebnych opinii o firmie InPost. Ale to oni wymyślili paczkomaty, które bardzo ułatwiają życie! Nie muszę warować w domu na … Czytaj całość

20-06-2018

ksiadzInPost niech najpierw na czas dostarcza paczki kurierskie!!! Jest najgorszą firmą kurierską!!! Jeszcze nigdy nie dostałem przesyłki na czas, ponadto … Czytaj całość

20-06-2018

gośćBrawo InPost!

Rozwiń komentarze (20)