Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

InPost stawia lodówkomaty. Pierwsze w Warszawie i Krakowie

20
Podziel się

Znany ze swoich paczkomatów InPost rusza z nowa usługą. Dzięki lodówkomatom ma być łatwiej dostarczać i odbierać produkty spożywcze. Do końca roku ma powstać 50 takich urządzeń.

Na początku 2019 r. Inpost zdecyduje, czy ruszać z prawdziwą ekspansją z lodówkomatami
Na początku 2019 r. Inpost zdecyduje, czy ruszać z prawdziwą ekspansją z lodówkomatami (Wlodzimierz Wasyluk/East News)
bDTWQtOt

Z pierwszych lodówkomatów będą mogli korzystać mieszkańcy Warszawy oraz Krakowa - informuje serwis Wiadomości Handlowe. Do końca roku ma na terenie całego kraju ruszyć 50 maszyn, choć to na razie tylko pilotaż. Natomiast na początku 2019 roku ma zapaść decyzja w sprawie dużej, ogólnopolskiej ekspansji tego projektu.

Zobacz także: InPost rezygnuje z papieru. Tylko tablety. Zobacz wideo:
bDTWQtOv

Z nieoficjalnych informacji WH wynika, że partnerami InPostu w tym projekcie mogą być takie sieci handlowe, jak Auchan, Rossmann oraz Drogerie Natura. W tej chwili InPost na terenie całej Polski ma około 3,5 tys. paczkomatów.

bDTWQtOW
wiadomości
KOMENTARZE
(20)
gość
3 lata temu
Widzę tutaj dużo niepochlebnych opinii o firmie InPost. Ale to oni wymyślili paczkomaty, które bardzo ułatwiają życie! Nie muszę warować w domu na kuriera. Ostatnio z GLS-a otrzymałem SMS-a, że przesyłka będzie dostarczona w godzinach od 10 do 12. To co, mam rzucić pracę i czekać w domu?!
gość
3 lata temu
Brawo InPost!
Nigdy więcej
3 lata temu
Kurier InPost to jakieś kpiny.. 9 dni walki, z 10 telefonów z reklamacją, żeby łaskawie się pojawił ... a i tak masz biedny człowieku dwie opcje.. albo być w domu cały dzień albo jechać sam sobie po paczkę do magazynu (..bo przecież po 14tej to już dla nich za późno)
bDTWQtOX
Zeszli na psy
3 lata temu
Ostatnio paczka zamówiona do paczkomatu Inpost szła równy tydzień od momentu wysyłki przez sprzedawcę !!! I do tego doszła zalana dziwnym śmierdzącym płynem . Inna wcześniej zamówiona szła pięć dni . Inpost staje się gorszy od poczty Polskiej , która to poczta dostarcza mi ostatnio paczki w ciągu dwóch dni .
Jan List Drug...
3 lata temu
inpost? to od tego typa, który sprzedał pracowników bez wypłacania pensji firmie krzak? Nie dziękuję, nie dołożę się do interesu typowi od bezpiecznego listu.
...
Następna strona