Notowania

Krajowa Administracja Skarbowa. Jakubiak: Przedsiębiorcy zawsze będą poszkodowani

- Państwo za dużo wydaje, a za mało zarabia, więc teraz będą przygniatać wszystkich, którzy zarabiają, żeby więcej oddawali do Skarbu Państwa - powiedział w programie #dzieńdobryPolsko Marek Jakubiak z Kukiz’15. - Nieścisłości podatkowe, nieścisłości w interpretacji prawa, doprowadzą do takiej sytuacji, że przedsiębiorcy będą zawsze po stronie poszkodowanej – dodał, komentując powstanie Krajowej Administracji Skarbowej. Pod tą nazwą od 1 marca działać będą urzędnicy skarbówki, którzy zyskają nowe uprawnienia do walki z nieuczciwymi przedsiębiorcami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP money)

*- Państwo za dużo wydaje, a za mało zarabia, więc teraz będą przygniatać wszystkich, którzy zarabiają, żeby więcej oddawali do Skarbu Państwa - powiedział w programie #dzieńdobryPolsko Marek Jakubiak z Kukiz'15. - Nieścisłości podatkowe, nieścisłości w interpretacji prawa, doprowadzą do takiej sytuacji, że przedsiębiorcy będą zawsze po stronie poszkodowanej – dodał, komentując powstanie Krajowej Administracji Skarbowej. Pod tą nazwą od 1 marca działać będą urzędnicy skarbówki, którzy zyskają nowe uprawnienia do walki z nieuczciwymi przedsiębiorcami. *Kontrola bez uprzedzenia po okazaniu legitymacji służbowej, możliwość przeszukania lokalu firmy przy wykorzystaniu tresowanego psa i specjalistycznego sprzętu - to część uprawnień, które od 1 marca otrzymają pracownicy celno-skarbowi.

- Brak uproszczenia prawa, komplikowanie go i narzucanie policji psów tropiących, 25 lat więzienia za wystawienie faktury eksportowej – to wszystko spowoduje, że PKB spadnie jeszcze bardziej, a ludzie pojadą zakładać firmy do Czech czy Niemiec. Po co się szarpać? – pytał w programie #dzieńdobryPolsko Marek Jakubiak.

- Jeżeli patriotyzm gospodarczy ma polegać na tym, że niesiemy w sobie tyle pokory, że jak Rejtan rozerwiemy szaty i będziemy wykrzykiwać "jesteśmy patriotami, dlatego maltretujcie nas", to tak nie działa – komentował poseł Kukiz'15.

- Co ciekawe, że 2/3 podsłuchów zakłada dzisiaj policja skarbowa, którą założyła Platforma Obywatelska – dodał Jakubiak.

Tagi: marek jakubiak, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-02-2017

llPanie pośle Jakubiak, może to Platforma nadużywała policji skarbowej a może nie; dzisiaj Platforma już nie rządzi a Pan jest w sejmie, Pan i Pana i … Czytaj całość

05-02-2017

Ferdynand KiepskiI dobrze. Jakubiakowi marzą się kontrole zapowiedziane 7 dni wcześniej, zatrudnianie na czarno, oszustwa skarbowe.

01-02-2017

anaWitaj komuno ! Wprowadzamy twoje dobre sprawdzone wzorce ! Przedsiębiorca to złodziej i oszust ! Oj będzie poklask w społeczeństwie , tylko proszę … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (32)