Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Jacek Bereźnicki
|

Prawdziwa walka o pracownika trwa w branżach związanych z nowymi technologiami

15
Podziel się:

Prawdziwa, zacięta walka o pracownika trwa w branżach związanych z nowymi technologiami, w których trudno o dobrych specjalistów

Prawdziwa walka o pracownika trwa w branżach związanych z nowymi technologiami

Prawdziwa, zacięta walka o pracownika trwa w branżach związanych z nowymi technologiami, w których trudno o dobrych specjalistów - powiedział w programie "Money. To się liczy" Piotr Adamczyk, ekspert rynku pracy.

rynek pracy
wiadomości
wideo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(15)
Joebar
4 lata temu
Finanse to 70% motywacji w miejscu pracy.Czasy gdzie pracowało się dla idei już minęły. Dziś ważne są finanse, pakiety dodatków czy bonusów za dodatowy wysiłek czy wspieranie firmy w ciężkich momentach.Ważne są też pomoce dla pracownika, dobre narzędzia. Podnoszenie kwalifikacji.
gaga
5 lata temu
Trudno o dobrych pracodawców i o dobrych ekspertów.
Tomaszek B.
5 lata temu
Zapewne głównie o iT chodzi, najlepiej doświadczonych programistów z conajmniej kilkuletnim doświadczeniem i najlepiej żeby za 3000 zł brutto pracowali, no ale niestety markety już to prześcignęły. Innych "fachowców"? chyba taniej i wykwalifikowanej siły roboczej
Paweł
5 lata temu
Młodzi "fachowcy" szkolą się i zmieniają pracę. Dobrze wam tak krwiopijcy, za wyzysk starszych pracowników i traktowanie ich jak śmieci.
Dixonn
5 lata temu
Cyfryzacja ma wymusić zmniejszenie liczby bezproduktywnych urzędników i przerzucenie ich do przedsiębiorstw. Dodatkowo nie będzie potrzeba tylu emigrantów. Trzy pieczenie przy jednym ogniu!