Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezydent Rosji będzie walczył z ,,kolorowymi rewolucjami"

0
Podziel się:

W opinii Władimira Putina ekstremizm jest zagrożeniem dla stabilności państwa i może zachwiać systemem społeczno-gospodarczym.

Prezydent Rosji będzie walczył z ,,kolorowymi rewolucjami"
(Bohan / Flickr (CC BY-NC-ND 2.0))
bESgCLsR

Przywódca Rosji zauważył, że podobne działania wykorzystywane są jako narzędzie geopolityczne.

-_ Dostrzegamy, jakie tragiczne konsekwencje mają kolorowe rewolucje, jakich tragicznych wstrząsów doświadczyły narody, które przeszły takie nieodpowiedzialne eksperymenty _- cytują wypowiedź prezydenta rosyjskie agencje.

Putin nazwał dotychczasowe _ kolorowe rewolucje _ lekcją dla Rosji i zapowiedział, że zrobi wszystko, aby w jego kraju nic podobnego się nie wydarzyło. W trakcie niedawnego spotkania ministrów obrony Rosji i Chin, zawarte zostało porozumienie o przeciwdziałaniu _ kolorowym rewolucjom _.

bESgCLsT

Rosyjscy komentatorzy przypominają, że Moskwa uważa tego typu zjawiska społeczne za mechanizm wykorzystywany do _ wyciągania _ państwa dawnego ZSRR z jej strefy wpływów.

Czytaj więcej w Money.pl
Niemcy ostrzegają przed Putinem. "To błąd" Komentator Frankfurter Allgemeine Zeitung pisze, że niemieccy socjaldemokraci od lat mają tendencję do tłumaczenia postępowania Moskwy traumą wywołaną przez hitlerowski napad na Rosję.
Ukraina "u progu ataku na dużą skalę" _ - Na terytoriach obwodu donieckiego i ługańskiego w ostatnich tygodniach skoncentrowały się grupy rosyjskich wojsk. Nasi dyplomaci mówią o tym publicznie - _ oświadczył Awakow w rozmowie z portalem Insider.
Armia Ukrainy w pełnej gotowości. Charków szykuje się na wojnę _ - Jeśli wydarzenia zaczną rozwijać się wbrew planowi pokojowemu, ukraińskie siły zbrojne są zdolne do stawienia oporu - _ powiedział Poroszenko.
bESgCLtu
KOMENTARZE
(0)