Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rower zamiast auta zastępczego. Ubezpieczeni kierowcy dostaną wybór

12
Podziel się

Czy jednak kierowcy przystaną na propozycję zmienienia czterech kółek na dwa?

Czy jednak kierowcy przystaną na propozycję zmienienia czterech kółek na dwa?
Czy jednak kierowcy przystaną na propozycję zmienienia czterech kółek na dwa? (tejvanphoto/cc/flickr)
bDAonaeZ

Na niecodzienną opcję mogą zdecydować się kierowcy, którzy w ubezpieczeniu mają wpisane prawo do auta zastępczego. Ubezpieczyciel sprezentuje im rower.

Samochód w naprawie, ale ubezpieczenie obejmuje auto zastępcze? To znana i często stosowana opcja przez ubezpieczycieli. Zamiast samochodu jednak kierowca może dostać rower. To pomysł PZU w ramach działań na rzecz społecznej odpowiedzialnego biznesu – pisze Radio Zet.

bDAonafb

Czy jednak kierowcy przystaną na propozycję zmienienia czterech kółek na dwa? Ubezpieczyciel kusi kierowców tym, że rower ubezpieczony dostanie na własność.

Ubezpieczyciele szukają sposobów na przyciągnięcie klientów nie tylko ofertą, ale i niecodzienną akcją. Na przykład od połowy czerwca Link4 przymyka oko na wakacyjnego drinka.

Zobacz także: Składki OC dla kierowców wzrosną?
bDAonafh

Co to oznacza? Ubezpieczenia turystyczne zwykle mają klauzulę wyłączającą roszczenia wypłaty w momencie kiedy do zdarzenia doszło po spożyciu alkoholu. W tej akcji firma znosi ten zapis i zorganizuje pomoc i pokryje koszty leczenia, nawet jeśli poszkodowany wcześniej wypił lampkę wina.

Z kolei Ego Hestia od pewnego czasu współpracuje na przykład z twórcą aplikacji Yanosik i młodym kierowcom, którzy dzięki zapisom GPS udowodnią, że jeździ bezpiecznie, uzyska niższą składkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDAonafi
bDAonafC
KOMENTARZE
(12)
miki
3 lata temu
Rozumiem że któryś hipermarket nie może upłynnić najtańszych, badziewnych rowerków oferowanych po 199,99 za sztukę? Bo w rozdawanie jakichkolwiek sensowych rowerów przez znanego ze skąpstwa ubezpieczyciela to jakoś nie chce mi się wierzyć...
Miś
3 lata temu
to jest tak, że jeżeli ktoś by nam na przykład - rozumiesz - porwał naszą furę i by go złapali to nam muszą oddać samolot - rozumiesz? to jest właśnie tradycja, że nam muszą oddać samolot? no po jakiego wała nam samolot?
Art. 7 ust. 3...
3 lata temu
Jaki poziom intelektualny zarządu PZU takie i oferty handlowe jedyniesłusznego ubezpieczyciela. Akcja jak mniemam chwyci szczególnie zimą. W 44 gminach górskich. Tylko tandemy. Pięcioosobowe.
bDAonafD
bertsi
3 lata temu
A może śmigłowiec?
pzju
3 lata temu
Ubezpieczenia podrożały bo w pakiecie jest auto zastępcze ,kaske chetnie wezmiemy a wy może wezmiecie rower.