Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Wielka Brytania daje miliard funtów. A Polska? "Ograniczenia w nas uderzają"

Miliard funtów na pomoc branży HoReCa w Wielkiej Brytanii w związku z pandemią koronawirusa. W Polsce nic. Branża wytyka rządowi niesprawiedliwość. - Myślę, że to nie jest tak, że w Polsce nie ma lockdownu, bo jest ograniczenie do 30 proc. obłożenia w hotelach. Turyści się obawiają. Poziom zaszczepienia w polskim społeczeństwie jest taki, że turyści z zagranicy obawiają się do nas przyjeżdżać. Dlatego obłożenie jest znacznie niższe niż w 2019 roku - powiedział w "Money. To się liczy" Jan Wróblewski, współzałożyciel Zdrojowa Invest&Hotels. - Aktualne ograniczenia uderzają w branżę, powodują, że wyniki są gorsze. Uważamy, że jest to zupełnie nieuzasadnione - dodał.

8
Podziel się:
KOMENTARZE
(8)
pisofan
2 lata temu
Jak Agole dają kase to PiS ją chętnie łyknie będzie na kolejne zachcianki Prezesa i jego dworu
Konfederatka
2 lata temu
Konfederacja ostrzegała nie wierzyć oprawcom ! Posłowie z Konfederacji jako jedyni stanęli w obronie hotelarzy, restauratorów , ale kto o tym już pamięta ?
arahat
2 lata temu
anglia tescko wypuscilo faszytsowksa reklame: mikolaj chwali sie kodem po keczupie a dzieci bija brawo ze dzieki temu przyleci do nich..zaczyna sie bojkot tesco...
Heh
2 lata temu
A co mni obchodzi jakiś hotelarz, który uwłaszczyl się na państwowym majątku,? I zdobył go zupełnie przypadkowo za grosze, bo po znajomości z wójtem albo innym tam cwaniakiem.
Prawdziwe
2 lata temu
Drodzy hotelarze. Wystarczy przestać się bać i wpuszczać wyłącznie zaszczepionych. Oni są wyjęci z ograniczeń. Ale trzeba poważnych działań. Tak jak zrozumiała branża gastronomiczna. Klientów nie stracicie a wręcz odwrotnie. Będziecie mieli bezpieczne i dla Was i dla gości hotele. Antyszczepionkowców i innych foliarzy pora przestać się bać i ich zwalczać. To mała w skali kraju grupa ludzi z papką zamiast mózgu.