Trwa ładowanie...
bEIZHNOZ
Notowania
Przejdź na

Wielkanoc jednak w małym gronie. Rekomendacja lekarza jest jednoznaczna

- Z punktu widzenia naukowego, rekomenduję, żeby święta spędzić w gronie, w którym na co dzień przebywamy, a więc nie jeździć, nie spotykać się z osobami, które mogą zostać przez nas zakażone, ponieważ możemy być bezobjawowymi nosicielami - radzi dr Bartosz Fiałek, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy w Kujawsko-Pomorskiem. Zaznacza jednak, że w miesiącach cieplejszych wirus jest z reguły słabszy, co daje nadzieję na majówkę już w nieco szerszym gronie. - Jest szansa, że w połowie kwietnia albo na przełomie kwietnia i maja będziemy doświadczać spadku nowych potwierdzonych zakażeń - uważa Fiałek. I dodaje: - Wtedy grill na otwartej przestrzeni z osobami na majówkę, z którymi się na co dzień spotykamy, może trochę powiększone grono, jak najbardziej do realizacji - mówi.

10-03-2021
0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
bEIZHNPl
KOMENTARZE
(8)
irena
7 miesięcy temu
a może dla mnie jako babci jest ważniejsze spędzić święta z rodziną niż nei zachorować na covida. mam swoje lata i swoje choroby, wiecznie żyć nie będę .
Rob
7 miesięcy temu
Co z tego jak nasi wspaniałomyslni rządzący znowu pod publikę uruchomią loty do i z Londynu tak jak przed Bożym Narodzeniem. Bo skąd wzięła się brytyjska mutacja w Polsce?
Michał
7 miesięcy temu
Możesz w domu swojej starej rekomendacje wydawać
bEIZHNPD
realista
7 miesięcy temu
Dlaczego mamy oddzielnie spędzać święta? Bo Kaczyński tak je spędza.
SCIEMA
7 miesięcy temu
NIECH POWIE DLACZEGO NA SWIETA WZRASTA A PO SWIETACH ODRAZU SPADEK. WSZYSTKO TO SCIEMA