Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Wybory parlamentarne 2019. Bukmacherzy już wiedzą. Zwycięzca jest jeden

1
Podziel się:

Wybory parlamentarne już 13 października. Na godziny przed ciszą wyborczą sondaże wskazują na Prawo i Sprawiedliwość. A jak typują gracze u bukmacherów? Ponad 92 proc. na jedną partię.

Wybory 2019. Typy u bukmacherów wskazują jasno. Zwycięzca jest jeden, deklasuje totalnie pozostałych
Wybory 2019. Typy u bukmacherów wskazują jasno. Zwycięzca jest jeden, deklasuje totalnie pozostałych (East News, Andrzej Hulimka/REPORTER)
bEElDzEB

13 października każdy, kto jest uprawniony do głosowania i weźmie udział w wyborach, odda głos zgodny z własnymi poglądami. Jednak przedwyborczy obraz tego, co nas czeka po wyborach, przynoszą m.in. sondaże. Często to jednak typowania bukmacherów są tymi najbliższymi ostatecznego wyniku.

Jak typują bukmacherzy? Analitycy STS wskazują na zwycięstwo obozu rządzącego. Bezbłędnie typując zwycięzcę można zarobić ponad 2-krotność wkładu.

bEElDzED

I tak, za każde postawione 100 zł na Prawo i Sprawiedliwość, w przypadku zdobycia przez tą partię powyżej 47,5 proc. głosów i frekwencji na poziomie przekraczającym 56,5 proc., gracz może otrzymać 220 zł (kurs 2.50). W przypadku Koalicji Obywatelskiej, przy założeniu, że to ta formacja zwycięży, zdobywając ponad 28,5 proc. głosów oraz przy identycznej frekwencji, zapewni graczom 418 zł (kurs 4.75).

Zobacz także: Obejrzyj: Mordercze tempo finiszu kampanii. "Wyniki są już przesądzone"

"W STS wynik wyborów parlamentarnych obstawiło już kilka tysięcy osób, z czego aż 92,06 proc. na zwycięstwo PiS. Warto zauważyć, że wśród graczy STS drugą najchętniej wybieraną partią jest Konfederacja z wynikiem 4,1 proc. Zwycięstwo Koalicji Obywatelskiej przewiduje 2,82 proc. graczy. PSL wybrało 0,76 proc., a SLD - 0,26 proc. wszystkich obstawiających" - informuje bukmacher w komunikacie.

bEElDzEJ

Zdaniem analityków STS, potyczka między Prawem i Sprawiedliwością a Koalicją Obywatelską doprowadzi do zwiększenia frekwencji w wyborach. Jeśli do urn uda się mniej niż 52,5 proc. uprawnionych, za każde 100 zł postawione na taki wynik gracz otrzyma 367,84 zł (kurs 4.18). Frekwencja powyżej 54,5 proc. pozwoli w przypadku wygranej przy identycznej stawce na zysk w kwocie 121.44 zł (kurs 1.38).

Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę - 13 października. Głosować będzie można w godzinach 7-21.

bEElDzEK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEElDzFe
KOMENTARZE
(1)
Wojownik
2 lata temu
1. Proszę wszystkich aby poparli w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Chcą aby Polska była chrześcijańskim krajem. Zlikwidowali gimnazja siedliska szkolnej patologii. Jako pierwszy polski rząd dba o rolników, uzbraja polską armię i zwiększa jej liczebność. Walczy z korupcją z nieuczciwymi sędziami. Dbają o pamięć żołnierzy wyklętych i bohaterów naszego kraju. Obniżają podatki dla średnich i małych przedsiębiorstw. Walczą z mafiami VAT. Wprowadzili pracownicze plany kapitałowe co może uratować emetytury polaków. Ograniczają wpływy rosyjskie które wprowadziły PSL. Przywracają połączenia komunikacyjne. Opozycja chce zniszczyć rodziny, które są wartoscią tego narodu. Nie ufajcie konfederacji. Oni idą razem z platformą, psl i lewica. Platforma w obrzydliwy sposób zaniedbała średnie i małe miejscowości. Taśmy Neumana pokazują jaki jest język polityków platformy pełen chamstwa i nic więcej. Na swoje konwencje zapraszają człowieka, który beszta pamięć Kornela Morawieckiego.